Wpis z mikrobloga

  • 1531
Ostatnio pisałem, że pokłóciłem się z dziewczyną bo wymagała po 3 miesiącach związku żebym na wesele z jej strony do koperty dołożył się 600 zł xD Pisaliśvie mi żebym ją zostawił bo leci na hajs i wygodne życie. Pokłóciliśmy się drugi raz i za naradami Mireczków zakończyłem ten związek więc witam po drugiej stronie ( ) Jak jej powiedziałem, że mamy trochę inna wizję świata i dla mnie udany związek i facet dbający o kobiete to nie znaczy że stawia jej 90% rzeczy bo ona jest księżniczką tylko związek to równe traktowanie siebie u dwóch osób to łolaboga ale lament że skąpy, że niedojrzały, że jak tak można xD i hit powiedziała że w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi XD po tym już prychnąłem i odwiozłem ją do domu ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10 ale jak widać ciężko trafić chyba taką z normalną wizją świata xd #zwiazki #rozowepaski
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boroborro: bo ty potrzebujesz partnera a nie psa przewodnika xD tak to niestety jest ze ludzie sie lapia na tym ze chca czegos co wypelni im czas a to cos ma zupelnie inne co do nich plany tak jak np h-----a XD
  • Odpowiedz
Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10 ale jak widać ciężko trafić chyba taką z normalną wizją świata xd


@Boroborro: to pomyśl sobie co by odwalała po ślubie z Tobą, zostałbyś bankomatem
  • Odpowiedz
za naradami Mireczków zakończyłem ten związek


@Boroborro: za naradami Mireczków to nie warto wybierać producenta wykałaczek w dyskoncie, a Ty (abstrahując od sytuacji) za naradami Mireczków decydujesz o swoich związkach na lata?
  • Odpowiedz
ja nie jestem ładna, więc nie dla mnie to:) i nie pracuję ciężko, bo mam lekką i przyjemną pracę za spoko hajs :)


@Kanarynka: aha, czyli jakbyś była ładniejsza to byłabyś księżniczką utrzymanką?

jaki nasz? Ja mówię o twojej byłej a nie o sobie.


@Kanarynka: dokładnie taki wasz obraz, dzielą cię od tego tylko nadmiarowe kilogramy
  • Odpowiedz
Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10 ale jak widać ciężko trafić chyba taką z normalną wizją świata xd


@Boroborro: Trochę nie w temacie, ale jak chcesz poruchać to spoko, ale jak coś na dłużej, to uroda przemija.Pomijam przypadek jak laska umie się "zrobić", a jest maksymalnie średnia. Weź sobie ładną i jebniętą, całe życie na nią robisz, a i tak może się znaleźć inny, który zapłaci więcej i zostajesz sam
  • Odpowiedz
@Boroborro: to chyba normalne że jak więcej zarabiasz to płacisz za wycieczki, restauracje itp.
Nie znam całej historii, ale wygląda na to że panna powiedziała Ci ile wypadałoby dać w kopercie a ty przycebuliłeś i teraz szukasz pocieszenia
  • Odpowiedz
powiedziała że w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi XD po tym już prychnąłem i odwiozłem ją do domu


@Boroborro: trzeba jej było podwyższyć poprzeczkę i kazać jeszcze w 5 min poszukać kogoś kto ja odwiezie xD
  • Odpowiedz
@Boroborro:

Ostatnio pisałem, że pokłóciłem się z dziewczyną bo wymagała po 3 miesiącach związku żebym na wesele z jej strony do koperty dołożył się 600 zł xD


Odbiegając od tematu i w sumie może bardziej pytanie do #rozowepaski. Sam bardzo często byłem zapraszany przez jakieś laski, nawet randomowe, dopiero co poznane w klubie na jakieś wesele, bo nie mają z kim iść. Zawsze odmawiałem, bo nie lubię
  • Odpowiedz