Wpis z mikrobloga

  • 1531
Ostatnio pisałem, że pokłóciłem się z dziewczyną bo wymagała po 3 miesiącach związku żebym na wesele z jej strony do koperty dołożył się 600 zł xD Pisaliśvie mi żebym ją zostawił bo leci na hajs i wygodne życie. Pokłóciliśmy się drugi raz i za naradami Mireczków zakończyłem ten związek więc witam po drugiej stronie ( ) Jak jej powiedziałem, że mamy trochę inna wizję świata i dla mnie udany związek i facet dbający o kobiete to nie znaczy że stawia jej 90% rzeczy bo ona jest księżniczką tylko związek to równe traktowanie siebie u dwóch osób to łolaboga ale lament że skąpy, że niedojrzały, że jak tak można xD i hit powiedziała że w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi XD po tym już prychnąłem i odwiozłem ją do domu ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10 ale jak widać ciężko trafić chyba taką z normalną wizją świata xd #zwiazki #rozowepaski
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kanarynka: taki wasz obraz właśnie XD
@Szejker-Szejker: 29 ona 27
@Wojak90: zazdroszczę¯\_(ツ)_/¯
Na szczęście mam swoje hobby i pasje w których mogę się teraz realizować, zamiast wydawać xx k pln na "wakacje życia" mogę to władować z uśmiechem na twarzy w moje hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi XD po tym już prychnąłem i odwiozłem ją do domu ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10


@Boroborro: Może i tak być. Ale na szczęście to nie twój problem że jest dużo frajerów na tym świecie. Niech ją rucha jakiś 10 lat starszy chłop jak leci na kasę a
  • Odpowiedz
@Boroborro: W sumie po tym jej tekście wyszła racja mireczkow, że leci na hajs xD

@Kanarynka: a to nie ona powinna pracować, by mieć lepiej? No chyba, że mówisz tutaj o pracy dupą. Po co Ty pracujesz? Czemu nie znajdziesz se bogatego gościa, którego będziesz utrzymanką? Przecież między nogami każda kobieta ma to samo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Reaamu: Mireczki stronk XD na początku podchodziłem do rad z dystansem bo jestem tu już pare lat XD ale przegadałem to też z przyjaciółmi i na chłodno przeanalizowałem sytuacje i mogło się to zgadzać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10 ale jak widać ciężko trafić chyba taką z normalną wizją świata xd


@Boroborro: Chcesz modelki to musisz ją utrzymywać, bo jest dokładnie tak jak panna ci powiedziała - w 3 minuty znajdzie bardziej hojnego darczyńcę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz