Wpis z mikrobloga

  • 1531
Ostatnio pisałem, że pokłóciłem się z dziewczyną bo wymagała po 3 miesiącach związku żebym na wesele z jej strony do koperty dołożył się 600 zł xD Pisaliśvie mi żebym ją zostawił bo leci na hajs i wygodne życie. Pokłóciliśmy się drugi raz i za naradami Mireczków zakończyłem ten związek więc witam po drugiej stronie ( ) Jak jej powiedziałem, że mamy trochę inna wizję świata i dla mnie udany związek i facet dbający o kobiete to nie znaczy że stawia jej 90% rzeczy bo ona jest księżniczką tylko związek to równe traktowanie siebie u dwóch osób to łolaboga ale lament że skąpy, że niedojrzały, że jak tak można xD i hit powiedziała że w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi XD po tym już prychnąłem i odwiozłem ją do domu ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziewczyna była naprawdę ładna, obiektywnie 8,5/10 ale jak widać ciężko trafić chyba taką z normalną wizją świata xd #zwiazki #rozowepaski
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boroborro ten wpis to prawdziwa mekka wykopków, po pierwsze jakaś kobieta została ośmieszona, po drugie ktoś wziął w końcu na poważnie porady mireczkow xD po trzecie kolejny miras jest bez laski czyli populacja inceli powiększa się #homm3
Today was a good day
  • Odpowiedz
Jak jej powiedziałem, że mamy trochę inna wizję świata i dla mnie udany związek i facet dbający o kobiete to nie znaczy że stawia jej 90% rzeczy bo ona jest księżniczką tylko związek to równe traktowanie siebie u dwóch osób to łolaboga ale lament że skąpy, że niedojrzały, że jak tak można xD i hit powiedziała że w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi XD
  • Odpowiedz
@Boroborro: To mi się chyba trafiła perełka. Uroda w moim guście. Nie jest księżniczką. Ba! - Sama jak widzi takie księżniczki o jakiej wspomniałeś to często otwarcie do mnie to komentuje. Pracuje za najniższą krajową. Zakupy chce płacić 50/50. Wycieczki 50/50. Na początku się na to zgadzałem, ale z kolejnymi tygodniami utwierdzała mnie tylko, że taka po prostu jest i nie robi tego na pokaz dlatego wykorzystujemy moje 2 konto
  • Odpowiedz
@toxyczny: Sam bym bardzo chętnie tak współpracował w związku :) Nie mam problemów z płaceniem większości, tym bardziej, że zarabiam dość dużo. Więc takie 250/750 mega spoko opcja i z chęcią bym tak robił pod jednym warunkiem.. jeżeli moja różowa zachowywała by się tak samo jak Twoja. Tutaj niestety było to odemnie wymagane
  • Odpowiedz
i hit powiedziała że w 3 minuty znajdzie gościa który zapłaci za kopertę i jeszcze jej sukienkę kupi


@Boroborro: strasznie dorosłe postrzeganie rzeczywistości, skąd takie typiary się biorą?

Ehh i pomyśleć że miałem kiedyś dziewczynę 10/10 pod każdym względem i jak dostała droższy prezent, to googlowala ile kosztuje i zwracała hajs, bądź odwdzieczala się podobnym cenowo, miała własne zainteresowania, dobra prace, ciągle się rozwijała itp, a ja i tak z
  • Odpowiedz
W imię czego ma dziadować?


@Kanarynka: jest różnica pomiędzy dziadowaniem a wspólnym pracowaniem na wspólną przyszłość. Nieprawda że każda ładna kobieta chce być utrzymanką bo nie każda ma w sobie pierwiastek prostytutki. Ta niestety chciała dawać piękno za kasę. Pewnie liczy się z tym że to jest życie w związkach max 2 letnich.
  • Odpowiedz
@Boroborro: W pełni rozumiem. U nas tak samo - zarabiam więcej więc w zdrowej naturze jest żebym to ja dawał stosunkowo więcej - wtedy ja czuję się lepiej i wiem, że moja nie robi za woła za najniższą wywalając połowę na mieszkanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Boroborro po pierwsze 1000 plusow i 100 komentarzy a jeśli to bait to odpowiednio 2000 i 200 bo zacny. Po drugie, jeśli ja odwiozles to musialy to być najdłuższe minuty Twojego życia :) chciałbym obserwowac jej mimikę w trakcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chmurkins: W tym, że wymagała od typa z którym jest 3 miesiące wyłożenia sporej kasy na prezent dla całkowicie obcej dla niego osoby tylko dla tego, że tak sobie wymyśliła.
A kasę mieli oboje dać na prezent dla jej kuzynki.
  • Odpowiedz