Wpis z mikrobloga

Legancki burger w restauracji, gdzie wokół Ciebie lata obsługa i siedzisz sobie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Za 23 zł dostajesz burgerasa razem z pieczonymi ziemniakami.
Tymczasem w foodtrucku koczkodan masz burgera za 35 zł, dodatkowe frytki belgijskie to opcja za 10 zł a sos? Oczywiście trzeba dokupić za 3 zł. Do dyspozycji masz #!$%@? lezak na którym nie masz jak zjesc albo mikrostoliczek, który się buja od mocniejszego podmuchu wiatru. Najczęściej wlasciciele foodtrucka dziura w dupie pozalili hajsu na parasole i siedzisz jak ten ciec w 35 stopniowym upale w jakichs krzokach albo piasku.
Kilka razy zadziałał na mnie marketing i dałem sie nabrać na te "tanie zarcie z budy" które w naszym kraju jest nieraz dwukrotnie droższe niż w restauracji i nie ma ludzkich warunków do spożycia. Kiedyś w Poznaniu byłem na festiwalu i nim sie obejrzałem z portfela zniknęło mi 100 zl bo kupilem burgera pastrami i jakies chinskie pierożki no i Fritz kole za 12 zł XD
Foodtrucki to scam, change my mind.

#foodtruck #foodtrucki #zalesie #jedzenie #polska #niepopularnaopinia
Pobierz Podlaski_warmianin - Legancki burger w restauracji, gdzie wokół Ciebie lata obsługa i...
źródło: comment_1626605297aXaO9NY5zXHTVSL1QuxBlI.jpg
  • 86
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Podlaski_warmianin: Potwierdzam większość tych foodtrucków to rak i ceny z dupy. W USA takie żarcie to jakieś lokalne grosze.
U nas z kolei żarcie dla hipsterów i gwiazd Instagrama za 30 złotych.
Jakiś czas temu byłem to wziąłem tylko burgera takiego z serem i jakimiś dodatkami. Nic wspaniałego szczerze. Mięso nawet niezłe.

Jednak najbardziej rozwalił mnie cennik, gdzie dorzucenie jakiegoś dodatku to był koszt około 5 złotych więcej. Najdrożej to chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Podlaski_warmianin: raz nam pod praca foidtrucka postawili. Wszystko z wieprzowiną. No to mówię sobie, że spróbuję. Hot dog był po chyba 10 czy 12 zł. Wziąłem Dostałem taką bułeczkę typu mała bagietka z cienką kiełbaską typu frankfurterka, troszkę ogórka, cebuli, musztardy... Koniec. I od tej pory nie ciągnie mnie do takich miejsc.
@Podlaski_warmianin: ja tam mam dobre doznania po foodtruckach. Co prawda cena trochę odstrasza, ale jednak za te burgery co dałem 25zł-35zł to szło się najeść i w dodatku był bardzo smaczny. Próbowałem też innych rzeczy i były spoko. Zależy na jakie się trafi ¯\_(ツ)_/¯
@Bin_Laden

@Podlaski_warmianin: wybacz ale dobry burger z prawdziwej wołowiny a nie mixu w restauracji kosztuje lekko 30zl, sam burger bez frytek.


Nie zgodzę się. Sam kupuje wołowinkę w dużych ilościach i kilo dobrej wolowiny można kupić za 3 dyszki. Przy 200 gramowym miechu wychodzi 6 zł, gdzie knajpy podejrzewam i tak taniej maja miecho. Reszta dodatków kosztowo to frytki. Tutaj zrobilem sam swoje burgerki, od a do z, łącznie z pieczeniem
Pobierz Podlaskiwarmianin - @BinLaden 
 @Podlaski_warmianin: wybacz ale dobry burger z prawdz...
źródło: comment_162662329301NCZO6AVCDgQcFJ1bU7Au.jpg