Wpis z mikrobloga

Legancki burger w restauracji, gdzie wokół Ciebie lata obsługa i siedzisz sobie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Za 23 zł dostajesz burgerasa razem z pieczonymi ziemniakami.
Tymczasem w foodtrucku koczkodan masz burgera za 35 zł, dodatkowe frytki belgijskie to opcja za 10 zł a sos? Oczywiście trzeba dokupić za 3 zł. Do dyspozycji masz #!$%@? lezak na którym nie masz jak zjesc albo mikrostoliczek, który się buja od mocniejszego podmuchu wiatru. Najczęściej wlasciciele foodtrucka dziura w dupie pozalili hajsu na parasole i siedzisz jak ten ciec w 35 stopniowym upale w jakichs krzokach albo piasku.
Kilka razy zadziałał na mnie marketing i dałem sie nabrać na te "tanie zarcie z budy" które w naszym kraju jest nieraz dwukrotnie droższe niż w restauracji i nie ma ludzkich warunków do spożycia. Kiedyś w Poznaniu byłem na festiwalu i nim sie obejrzałem z portfela zniknęło mi 100 zl bo kupilem burgera pastrami i jakies chinskie pierożki no i Fritz kole za 12 zł XD
Foodtrucki to scam, change my mind.

#foodtruck #foodtrucki #zalesie #jedzenie #polska #niepopularnaopinia
Podlaski_warmianin - Legancki burger w restauracji, gdzie wokół Ciebie lata obsługa i...

źródło: comment_1626605297aXaO9NY5zXHTVSL1QuxBlI.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
są dobre foodtrucko ale co raz mniej, żarcie zazwyczaj słabe i nic ciekawego

co do warunków do jedzenia to niestety słabo, żadna #!$%@?ć się burgerem na leżaku
  • Odpowiedz
Kilka razy zadziałał na mnie marketing i dałem sie nabrać na te "tanie zarcie z budy" które w naszym kraju jest nieraz dwukrotnie droższe niż w restauracji i nie ma ludzkich warunków do spożycia.


@Podlaski_warmianin: Już w latach 90. mama powtarzała mi, żeby nie chodzić na zapiekanki do niewiadówek na cegłach bez przyłącza do jakichkolwiek sanitariatów.

Cały czas trzymam się tej zasady.
  • Odpowiedz
  • 235
@Podlaski_warmianin polskie food trucki minęły się z przeznaczeniem i celem jaki powinny spełniać, zamiast dać jeść tanio na jakichś imprezach itp. to zrobione z tego silące się na porządne restauracje jadłodajnie dla korposzczurów, hipsterów i influencerek z insta
  • Odpowiedz
żarcie może i jest 2x droższe ale przynajmniej jesteś traktowany jak śmieć xD

Taki właściciel nie musi płacić czynszu za lokal, sprzątać lokalu, dbać o sprzęt w lokalu (stoliki, krzesła, toaleta, klimatyzacja itp) a ty i tak płacisz więcej xD
  • Odpowiedz
food trucki to dobra akcja jak odbywają się w jakiś zapyziałych powiatowych z jedną pizzerią, dwoma kebsami i barem zapiekanek. Nie rozumiem sensu takich eventów w miastach wojewódzkich lub powyżej 100k mieszkańców.


@jakubbaumann: taaaa, w powiatowych gdzie 1/4 mieszkańców na zasiłku, 1/4 emeryci, a reszta nawala za minimalną albo już dawno wyjechała xD I przyjdzie taki foodtrack z ofertą 35 zł za burgera XDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Podlaski_warmianin: food trucki to dobra akcja jak odbywają się w jakiś zapyziałych powiatowych z jedną pizzerią, dwoma kebsami i barem zapiekanek. Nie rozumiem sensu takich eventów w miastach wojewódzkich lub powyżej 100k mieszkańców.


@jakubbaumann: ja nie rozumiem nawet w mieście 40k mieszkańców, a w takim mieszkam. Ale jak był zlot food trucków, to zajrzalem z ciakawosci i nie było szans znaleźć wolnego miejsca do siedzenia, a kolejki po horyzont. Ceny
  • Odpowiedz
  • 19
Kiedyś kupiłem na festiwalu foodtruckow burgera w busie "J*** Burger" wszystko mieli z tym sosem od Jack Daniels. #!$%@? straszna po zamówieniu poszukałem miejsca, za busem akurat było pusto i cień. A tam za gratem leżały puste pudła po półproduktach, wszytsko gotowe; mięso, bułki. Wszytsko marki "horeca" z makro. 30 zł kosztował około i był cienki jak polsilver.
Natomiast bus "wok gang" bardzo fajny, smak super.
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin:

Foodtrucki to scam, change my mind.


Zależy. U mnie pod biuro codziennie przyjeżdża inny foodtruck. Hinduskie żarcie najlepsze, za 16 zł dają #!$%@?ą porcję smecznej tikka masali, że ledwo ostatnio dojadłem, a pojeść to ja lubię.

Za to jak przyjeżdża pizza to nigdy nie biorę. Sam mały placek kosztuje 20 zł i do tego każdy dodatek płatny osobno. Żeby złożyć z tego dobrą pizzę trzeba wydać grubo powyżej 30 zł
  • Odpowiedz