Wpis z mikrobloga

Wszystkim z #neuropa polecam TWARDE FAKTY przeciwko multi-kulti przedstawione w tym znalezisku. przedstawione przez @Kaboomm

Jak wiadomo danych nie trzeba analizować, więc widzimy jasno, że np. w takiej Szwajcarii mamy 852% więcej kradzieży od Albanii.

W Szwajcarii mamy także 534% więcej napaści od Rumunii.

No i jakby tego mało, to w tej zapomnianej przez Boga Islandii jest 4240% więcej gwałtów niż w Kosowie.

Ogólnie ja nie wiem jakby ktoś chciał mieszkać w takiej Szwajcarii czy Islandii, gdy może sobie mieszkać w bezpiecznych rajach jakimi jest Albania czy Kosowo.

Jakiś manipulujący lewak pewnie zwróciłby uwagę, że tabelka dotyczy tylko zgłaszanych przestępstw, a w krajach, gdzie służby nie działają a przestępstwa są codziennością to obywatele po prostu nie widzą sensu w zgłaszaniu większości tego typu rzeczy.

Ale nie, #4konserwy nie dają się zwieść lewackim manipulacjom - one widzą TWARDE FAKTY i #prawackalogika wygrywa.

#bekazprawakow
rzep - Wszystkim z #neuropa polecam TWARDE FAKTY przeciwko multi-kulti przedstawione ...

źródło: comment_1626600652q4rysy52cklW4uPOUE71tT.jpg

Pobierz
  • 58
@rzep W Islandii pojęcie gwałtu jest jak w całej Skandynawii bardzo szerokie, z tego powodu tamtejsze wskaźniki przestępczości seksualnej zawsze są wysokie.

Albania i Kosowo to dowód na złe działanie multi-kulti, w końcu te państwa obok Polski są najbardziej monoetniczne i jednocześnie bezpieczniejsze od takiej Szwajcarii.

Poza tym w wypadku Albańczyków działa prawo Kanunu które za gwałty i inne poważne przestępstwa każe śmiecią cały klan przestępcy, więc w swym grajdole bardzo się
@KarmazynowyHefalump: Jakiś artykuł, w którym pada na witrynie Eurostatu expressis verbis stwierdzenie, że w państwie X jest 50x więcej zgwałceń niż w państwie Y chciałbym zobaczyć. Nie, tabela, w której podana jest sama wartość liczbowa, czymś takim nie jest. Dlaczego nie jest? Odsyłam do zastrzeżeń, które ZALINKOWAŁEM CI POST WYŻEJ. Miłego niedzielnego wypoczynku!
@Villard: jednym z kilkudziesięciu parametrów który to uśrednia, i też ogólna liczba przestępstw na 100000 jest bardzo ogólna. Ten indeks jest znacznie bliższy prawdy niż taka oglna liczba ale nawet to pokazuje częściowy obraz prawdy gdyby w takich krajach było bezpiecznie to by nie dzwonili na policje