Wpis z mikrobloga

Wszystkim z #neuropa polecam TWARDE FAKTY przeciwko multi-kulti przedstawione w tym znalezisku. przedstawione przez @Kaboomm

Jak wiadomo danych nie trzeba analizować, więc widzimy jasno, że np. w takiej Szwajcarii mamy 852% więcej kradzieży od Albanii.

W Szwajcarii mamy także 534% więcej napaści od Rumunii.

No i jakby tego mało, to w tej zapomnianej przez Boga Islandii jest 4240% więcej gwałtów niż w Kosowie.

Ogólnie ja nie wiem jakby ktoś chciał mieszkać w takiej Szwajcarii czy Islandii, gdy może sobie mieszkać w bezpiecznych rajach jakimi jest Albania czy Kosowo.

Jakiś manipulujący lewak pewnie zwróciłby uwagę, że tabelka dotyczy tylko zgłaszanych przestępstw, a w krajach, gdzie służby nie działają a przestępstwa są codziennością to obywatele po prostu nie widzą sensu w zgłaszaniu większości tego typu rzeczy.

Ale nie, #4konserwy nie dają się zwieść lewackim manipulacjom - one widzą TWARDE FAKTY i #prawackalogika wygrywa.

#bekazprawakow
Pobierz rzep - Wszystkim z #neuropa polecam TWARDE FAKTY przeciwko multi-kulti przedstawione ...
źródło: comment_1626600652q4rysy52cklW4uPOUE71tT.jpg
  • 58
Jakiś manipulujący lewak pewnie zwróciłby uwagę, że tabelka dotyczy tylko zgłaszanych przestępstw, a w krajach, gdzie służby nie działają a przestępstwa są codziennością to obywatele po prostu nie widzą sensu w zgłaszaniu większości tego typu rzeczy.


@rzep: mmmm klasyka. Jak dane nie pasują to są zmanipulowane i nieprawdziwe xD
To nie była prawdziwa statystyka, następnym razem się uda
Oczywiście, oczywiście.

Klasyka komucha - wszystko byłoby dobrze gdyby nie ludzie xD

@yhbgrobdoivbvwamsv: Jacy ludzie? Masz wytłumaczone prosto jak się da jakie są zasady porównywania danych statystycznych:

https://www.wykop.pl/wpis/59183003/wszystkim-z-neuropa-polecam-twarde-fakty-przeciwko/#comment-210026705

Jeśli nie potrafisz czytać, to trudno.

@rzep: xD jeśli nie potrafisz przyjąć tego wniosku który partia ci każe to trudno xD
To ze ubzduraloscie sobie swoją własna wersje świata nie znaczy, ze takie są fakty xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep:
Hah dane danymi - doświadczenie jednak mówi mi, że prędzej w Anglii dostanę, a już na pewno ciężej niż w PL. Jakoś w PL nie widziałem śniadych w leksusach suvach czarnych z bronią automatyczną w środku. W Angli widziałem. Wystarczy tam pobyć chwilę.