Wpis z mikrobloga

@git-push:

@Cierniostwor: A to co wrzuciłeś to co ? Może ten cały artykuł jest błędny przez błędne założenie ?

Jakie błędne założenie? Badanie się tysiąc wylosowanych osób, porównuje wzrost i zarobki wychodzi na to że zarobki są skorelowane ze wzrostem, tyle.

A co jeśli bym powiedział Ci, że zarobki zależą od pewności siebie, która to statystycznie zdarza się być wyższa u wysokich facetów, a
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Nie żeby coś, ale http://timothy-judge.com/ ta strona nie wygląda zbyt legitnie. Tak samo katolicki, prywatny uniwersytet Notre Dame gdzieś w Indianie, o którym słyszę pierwszy raz w życiu. Poza tym czy aby to nie jest na podobnej zasadzie jak "kobiety zarabiają mniej" bez uwzględniania wyborów zawodowych?

Ja myślę, że tutaj nie stricte o wzrost chodzi, tylko o ogólnie pojętą atrakcyjność. Atrakcyjni ludzie zwykle mają łatwiej, sprawiają wrażenie inteligentniejszych i
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: chlip chlip jestem kurduplem, chlip chlip Xd

Szkoda, że Macronowi nikt nie powiedział, że kurdupel nie może zostać prezydentem XD


@Krejziismylife: Gdzie ja niby twierdze że niski nie może osiągnąć sukcesu? Ma trudniej fakt, ale nie jest to niemożliwe.
Szczególnie w polityce, wzrost pomaga, nie jest to jakiś kluczowy argument ale jednak. Jak widać na obrazku poniżej pewien kandydat się tym chwalił.
Cierniostwor - > @Cierniostwor: chlip chlip jestem kurduplem, chlip chlip Xd
 Szkoda,...

źródło: comment_1626604069CeuqUR2PGrD4pnwS1agd9U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lguodwznkoi_e: no jasne, przecież przegreywy płaczą, że już mniej niż 185 to kurdupel XD.
Trzeba było też napolenowi powiedzieć, że nie mógł nic osiągnąć XD
Biedni ludzie nie czytali wykopu i nie wiedzieli, że nie mogą nic osiągnąć i muszą u matki siedzieć
  • Odpowiedz
Trzeba było też napolenowi powiedzieć, że nie mógł nic osiągnąć XD

Napoleon nie był w swoich czasach taki niski, to raz. Dwa nikt tu nie twierdzi że niscy nie mogą niczego osiągnąć. Tylko że mają trudniej. Trudniej != nie można. Rozumiesz?

@Krejziismylife:
  • Odpowiedz