Wpis z mikrobloga

Czy odmawialibyście seksu współmałżonkowi który właśnie stracił pracę? (Do czasu jak znajdzie inną, tak aby to było dla niego motywacją*)?

*co zostało potwierdzone badaniami

Jak zareagowalibyście na tekst: wiesz co, nie boli mnie głowa, ale najpierw znajdź pracę

#zwiazek #seks #pracbaza
jmuhha - Czy odmawialibyście seksu współmałżonkowi który właśnie stracił pracę? (Do c...

źródło: comment_1626506020V1fPouuvxqBQoI8YdhuyDI.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Tak 12.0% (485)
  • Raczej nie 88.0% (3544)

Oddanych głosów: 4029

  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: Laska (bo w 90% chodziłoby o laski), która stosuje sex jako karta przetargowa w tym samym momencie przestaje być moja partnerka. End of story...
  • Odpowiedz
@jmuhha: To może inny bejt - czy można odmawiać seksu żonie, która się roztyła? :P

jak ktos od poczatku nie czerpie przyjemnosci z zycia intymnego z partnerem/partnerka to po co w ogole sie wiazac na przyszlosc skoro nie widac checi zmian a jedynie popadanie w jeszcze wiekszy marazm¯_(ツ)_/¯

Cooo, chyba sobie żartujesz, nie wiem jak toksyczną osobą trzeba być, żeby rzucać takimi tekstami.

Swoją drogą, jeśli ktoś boryka się z trudnościami w znalezieniu pracy(pomijam #!$%@?, wiecznie bezrobotnych leni), to dodatkowe obciążenie psychiczne w postaci odmawiania poczucia bliskości kochanej(przynajmniej w teorii) osoby na 100% pomoże
  • Odpowiedz