Wpis z mikrobloga

“Na każde zaś święto [Piłat] miał zwyczaj uwalniać im jednego więźnia, którego żądali. A był tam jeden, Cameron zwany Czadem , uwięziony za zabójstwo kobiety z dzieckiem, podczas dzikiej jazdy rydwanem otrzymanym na 18-ste urodziny od bogatych rodziców.Tłum k0biet przyszedł i zaczął domagać się tego, co zawsze im czynił.Piłat im odpowiedział: «Jeśli chcecie, uwolnię wam Przegrywa Niepeklującego?»Wiedział bowiem, że arcyp0lki wydały Go przez zawiść do jego cofniętej szczęki.Lecz arcyp0lki podburzyły tłum, żeby uwolnił im raczej Camerona.Piłat ponownie ich zapytał: «Cóż więc mam uczynić z tym, którego nazywacie Przegrywem Niepeklującym?»Odpowiedzieli mu krzykiem: «Ukrzyżuj Go!»Piłat odparł: «Cóż więc złego uczynił, przecież to nie jego wina, że dostał takie geny #!$%@??» Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: «Ukrzyżuj Go!»Wtedy Piłat, chcąc zadowolić tłum k0biet, uwolnił Camerona zwanego Czadem, Przegrywa zaś kazał ubiczować i wydał na ukrzyżowanie. “

#przegryw #blackpill #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #chad
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - “Na każde zaś święto [Piłat] miał zwyczaj uwalniać im jednego więź...
źródło: comment_16264437076huKs7lp0jdseYoflpxzQV.jpg
  • 11
przypomina mi to przypowieść w Braciach Karamazov Dostojewskiego, gdzie JCh wraca na ziemię w okresie inkwizycji i zostaje spalony na stosie za to co mówi. Myślę, że gdyby wrócił dzisiaj też zostałby ponownie zabity. Nowy testament to blackpill, jego losy są przykładem tego, jak kończą dobrzy ludzie.