Wpis z mikrobloga

Emocje po moim poprzednim eksperymencie opadły, w ankietach na kolejne badanie wygrał:

-"Przegryw 3/10 robiący w fabryce na taśmie który mieszka w hipergamicznej Warszawie" - jako, że dostęp do płatnego tindera wykupuję by mieć jak najwięcej informacji, to ta płatna wersja pozwala mi wysyłać wiadomości do kobiet nawet gdy te nie zrobią z nami pary, więc chciałem z jego konta jednocześnie przesuwać wszystkie kobiety w prawo, jak i pisać do karierowiczek z wysokich stanowisk z korporacji tylko tych (7+/10), studentek stomatologii (7+10) czy modelek 9/10.
Widziałem duże oburzenie, szczególnie różowych pasków, że to strata czasu, przecież i tak będzie miał 0 par.
-Tak, doskonale wiem, że będzie miał 0 par, ale chciałem zobaczyć czy w najlepszym wypadku nas po prostu zleją, czy będą nawet grozić policją, pobiciem przez swojego Oskarka z kolegami z osiedla Developerskiego lub po prostu blokowała od razu.

-"Saszka normik na Ukrainie" - wynik też jest dość oczywisty, będzie miał mniej par niż normik z Polski w Polsce, nie wiem co tu więcej dodać, dzisiaj jeszcze eksploruję Ukraińskiego Tindera, wysłałem się do Kijowa, tam połowa kobiet to mocne 7/10 które wstawiają zdjęcia z Dupaju, w drogich autach i na plażach w egzotycznych państwach. Szkoda czasu, w dodatku nie znam dobrze Ukraińskiego, a wiadomo jak to z google tłumacz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mogę dodać od siebie, że dzisiaj poznałem naprawdę 2 super dziewczyny z Ukrainy, w dodatku posługujące się językiem Polskim, które chętnie ze mną piszą, pytają się jakie są opinie o Ukrainkach i Ukraińcach, byłe studentki z WW'a które wyjechały z powrotem na Ukrainę, jedna naprawdę jest świetną dziewczyną, taka szara myszka, nie świeci nigdzie tyłkiem , z twarzy i figury mocne 7/10. Już ją z powrotem do naszego kraju zaprosiłem, zresztą tą drugą też. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam również, że 2 Ukraińców zapytałem się o hipergamie, pisali, że faktycznie jest, nie ma tu lekko, ale prawdziwy terror jest w Rosji, tam jest wielki podział społeczny, nie istnieje klasa średnia, ładna Rosjanka zawsze weźmie Bananka który ma wtyki u władzy, są nawet specjalnie fora zrzeszające przegrywów z Rosji którzy myślą o samobójstwie, mają pełno grup na telegramie gdzie się wzajemnie adorują i klepią po pleckach wyzywając Rosjanki.

Ukraińcy nie znają pojęć - Simp, Chad, Cuck etc...
Ukraińcy nie wyzywają swoich kobiet, wręcz je w większości szanują, a Rosjanie bardziej nienawidzą Rosjanek niż Przegrywy Polek. Co ciekawe, największe fora i grupy zrzeszają tam wszystkich użytkowników byłego bloku ZSRR w jednej kupie, jest tam ostra jatka.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas opisywania wyników mojego eksperymentu na tinderze podałem przykład o czym pisali do mnie chłopaki z Ukrainy i był to konflikt z Węgrami, dużo osób było tego ciekawe więc napiszę krótko:

-Podobno Węgry stawiają się w parlamencie, że dopóki oni są w Unii to nie pozwolą wejść Ukrainie, Węgry w ostatnim głosowaniu w UE zagłosowali żeby zdjąć sankcje z Rosji, Z Węgrami zawsze mają tam straszne kłopoty na Zakarpaciu. Oni wieszają wszędzie swoje flagi, w parlamencie specjalnie włączają hymn Węgier a nie Ukrainy.

-W 2016 roku wszedł przepis, że w szkołach wszystkie klasy w szkołach muszą być po ukraińsku, a na Zakarpaciu dzieci nawet nie znają języka ukraińskiego, tylko węgierski i Węgry zaczęli mówić że to nacyzm i Ukraina niszczy narodowość węgierską, zaczęli rozdawać wszystkim paszporty i obywatelstwo Węgierskie

-W Węgierskiej telewizji pokazują najczęściej mapę Węgier z Zakarpaciem.

To tak ogólnie, a co do doświadczenia z Ukraińskiego tindera to bardzo, ale to baaaardzo polubiłem Ukraińców jak i Ukrainki, muszę tam wyjechać na dłuższe wakacje, ludzie są bardzo otwarci i patrzą pozytywnie na Polaków.
(Nikogo ale to nikogo nie chcę skrzywdzić, nie umawiam się tam na randki i nie wystawiam nikogo, rozmowy zawsze kończę komplementem i jestem dla każdego miły, zasługujecie na to Ukraińcy)

Teraz pytanie do was, jaki ma być kolejny eksperyment?
Szczerze to najchętniej zostawiłbym swój profil i próbował sił na Białorusi, może Niemczech? ciekawe jak brzydkie Niemki patrzą na biednego Polaka? Tajwan, Chiny, Japonia? może Afryka? USA?

Myślałem tez nad badaniem żeby stworzyć 2 identyczne profile, różniłyby się tylko wykonywanym zajęciem, na pierwszym profilu byłbym studentem medycyny 5 roku albo początkującym prawnikiem pracującym w kancelarii w wielkim Polskim mieście, na drugim profilu robiłbym jako ochroniarz w biedronce za minimalną i ustawił jako miejsce zamieszkania inne wielkie Polskie miasto.

Wiem, że student/prawnik miałby większy odzew, ale o ile większy? 3, 5 razy? Możemy to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszcie proszę w komentarzach co wypróbować, z komentarzy z największą liczbą lajków zrobię ankietę, eksperyment zacznę w weekend, bo na tygodniu za dużo się dzieje w tym czasie na tagu giełda i nie mam dużo czasu.

No i oczywiście wrzucam zdjęcie płodnej Ukrainki dla uwagi

Wszystkich plusujących zgodnie z obietnicą zawołam w komentarzach

#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #plodnajulka #ladnapani #prokuratorboners #figuraboners
Pobierz GlenGlen12 - Emocje po moim poprzednim eksperymencie opadły, w ankietach na kolejne b...
źródło: comment_16262063593cYckXVbCByfs2QVsY4lo0.jpg
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlenGlen12: tutaj narodowość nie ma znaczenia ale twoje możliwości samcze ... Przerobiłem parę Białorusinek i jedna mnie lubiła tak normalnie ale ja traktowałem ja jak kumpla. Oczywiście że na Białorusi masz większe szanse ponieważ jesteś lepiej ustawy ale na Białorusi też było dużo kolesi co mają kasę, było bo Łukaszenka spixxx sprawę. Rada jaką dostałem od Białorusinów kobieta ma jak suka jęczeć po twoim drzwiami bo inaczej zniszczy ciebie. Umieralność w
Dodam również, że 2 Ukraińców zapytałem się o hipergamie, pisali, że faktycznie jest, nie ma tu lekko, ale prawdziwy terror jest w Rosji, tam jest wielki podział społeczny, nie istnieje klasa średnia, ładna Rosjanka zawsze weźmie Bananka który ma wtyki u władzy, są nawet specjalnie fora zrzeszające przegrywów z Rosji którzy myślą o samobójstwie, mają pełno grup na telegramie gdzie się wzajemnie adorują i klepią po pleckach wyzywając Rosjanki.


@GlenGlen12: Za
@GlenGlen12: Wołaj, szczególnie na Japonię. Z mojego wstępnego rozeznania wynika, że romans z europejczykiem dla nich to coś jak u nas romans z Mokebe - egzotyczna przygoda i zazdrość koleżanek ale za nic nie odważyła by się przedstawić ojcu... chyba że to syn senatora Francji/Niemiec kończący prawo w jakimś Ivy League ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście każdy człowiek to inny kosmos ale sprawdzanie takich trendów, tendencji w