Wpis z mikrobloga

Emocje po moim poprzednim eksperymencie opadły, w ankietach na kolejne badanie wygrał:

-"Przegryw 3/10 robiący w fabryce na taśmie który mieszka w hipergamicznej Warszawie" - jako, że dostęp do płatnego tindera wykupuję by mieć jak najwięcej informacji, to ta płatna wersja pozwala mi wysyłać wiadomości do kobiet nawet gdy te nie zrobią z nami pary, więc chciałem z jego konta jednocześnie przesuwać wszystkie kobiety w prawo, jak i pisać do karierowiczek z wysokich stanowisk z korporacji tylko tych (7+/10), studentek stomatologii (7+10) czy modelek 9/10.
Widziałem duże oburzenie, szczególnie różowych pasków, że to strata czasu, przecież i tak będzie miał 0 par.
-Tak, doskonale wiem, że będzie miał 0 par, ale chciałem zobaczyć czy w najlepszym wypadku nas po prostu zleją, czy będą nawet grozić policją, pobiciem przez swojego Oskarka z kolegami z osiedla Developerskiego lub po prostu blokowała od razu.

-"Saszka normik na Ukrainie" - wynik też jest dość oczywisty, będzie miał mniej par niż normik z Polski w Polsce, nie wiem co tu więcej dodać, dzisiaj jeszcze eksploruję Ukraińskiego Tindera, wysłałem się do Kijowa, tam połowa kobiet to mocne 7/10 które wstawiają zdjęcia z Dupaju, w drogich autach i na plażach w egzotycznych państwach. Szkoda czasu, w dodatku nie znam dobrze Ukraińskiego, a wiadomo jak to z google tłumacz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mogę dodać od siebie, że dzisiaj poznałem naprawdę 2 super dziewczyny z Ukrainy, w dodatku posługujące się językiem Polskim, które chętnie ze mną piszą, pytają się jakie są opinie o Ukrainkach i Ukraińcach, byłe studentki z WW'a które wyjechały z powrotem na Ukrainę, jedna naprawdę jest świetną dziewczyną, taka szara myszka, nie świeci nigdzie tyłkiem , z twarzy i figury mocne 7/10. Już ją z powrotem do naszego kraju zaprosiłem, zresztą tą drugą też. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam również, że 2 Ukraińców zapytałem się o hipergamie, pisali, że faktycznie jest, nie ma tu lekko, ale prawdziwy terror jest w Rosji, tam jest wielki podział społeczny, nie istnieje klasa średnia, ładna Rosjanka zawsze weźmie Bananka który ma wtyki u władzy, są nawet specjalnie fora zrzeszające przegrywów z Rosji którzy myślą o samobójstwie, mają pełno grup na telegramie gdzie się wzajemnie adorują i klepią po pleckach wyzywając Rosjanki.

Ukraińcy nie znają pojęć - Simp, Chad, Cuck etc...
Ukraińcy nie wyzywają swoich kobiet, wręcz je w większości szanują, a Rosjanie bardziej nienawidzą Rosjanek niż Przegrywy Polek. Co ciekawe, największe fora i grupy zrzeszają tam wszystkich użytkowników byłego bloku ZSRR w jednej kupie, jest tam ostra jatka.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas opisywania wyników mojego eksperymentu na tinderze podałem przykład o czym pisali do mnie chłopaki z Ukrainy i był to konflikt z Węgrami, dużo osób było tego ciekawe więc napiszę krótko:

-Podobno Węgry stawiają się w parlamencie, że dopóki oni są w Unii to nie pozwolą wejść Ukrainie, Węgry w ostatnim głosowaniu w UE zagłosowali żeby zdjąć sankcje z Rosji, Z Węgrami zawsze mają tam straszne kłopoty na Zakarpaciu. Oni wieszają wszędzie swoje flagi, w parlamencie specjalnie włączają hymn Węgier a nie Ukrainy.

-W 2016 roku wszedł przepis, że w szkołach wszystkie klasy w szkołach muszą być po ukraińsku, a na Zakarpaciu dzieci nawet nie znają języka ukraińskiego, tylko węgierski i Węgry zaczęli mówić że to nacyzm i Ukraina niszczy narodowość węgierską, zaczęli rozdawać wszystkim paszporty i obywatelstwo Węgierskie

-W Węgierskiej telewizji pokazują najczęściej mapę Węgier z Zakarpaciem.

To tak ogólnie, a co do doświadczenia z Ukraińskiego tindera to bardzo, ale to baaaardzo polubiłem Ukraińców jak i Ukrainki, muszę tam wyjechać na dłuższe wakacje, ludzie są bardzo otwarci i patrzą pozytywnie na Polaków.
(Nikogo ale to nikogo nie chcę skrzywdzić, nie umawiam się tam na randki i nie wystawiam nikogo, rozmowy zawsze kończę komplementem i jestem dla każdego miły, zasługujecie na to Ukraińcy)

Teraz pytanie do was, jaki ma być kolejny eksperyment?
Szczerze to najchętniej zostawiłbym swój profil i próbował sił na Białorusi, może Niemczech? ciekawe jak brzydkie Niemki patrzą na biednego Polaka? Tajwan, Chiny, Japonia? może Afryka? USA?

Myślałem tez nad badaniem żeby stworzyć 2 identyczne profile, różniłyby się tylko wykonywanym zajęciem, na pierwszym profilu byłbym studentem medycyny 5 roku albo początkującym prawnikiem pracującym w kancelarii w wielkim Polskim mieście, na drugim profilu robiłbym jako ochroniarz w biedronce za minimalną i ustawił jako miejsce zamieszkania inne wielkie Polskie miasto.

Wiem, że student/prawnik miałby większy odzew, ale o ile większy? 3, 5 razy? Możemy to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszcie proszę w komentarzach co wypróbować, z komentarzy z największą liczbą lajków zrobię ankietę, eksperyment zacznę w weekend, bo na tygodniu za dużo się dzieje w tym czasie na tagu giełda i nie mam dużo czasu.

No i oczywiście wrzucam zdjęcie płodnej Ukrainki dla uwagi

Wszystkich plusujących zgodnie z obietnicą zawołam w komentarzach

#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #plodnajulka #ladnapani #prokuratorboners #figuraboners
GlenGlen12 - Emocje po moim poprzednim eksperymencie opadły, w ankietach na kolejne b...

źródło: comment_16262063593cYckXVbCByfs2QVsY4lo0.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: piszą na forach, że Polak jak nie chce Polki, a chce ze zbliżonego kręgu kulturowego, to powinien szukać na Białorusi lub Ukrainie. Przydałoby sie porównanie tych 2 krajów.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Zrób eksperyment z Klementynem, szerokoszczękim wyznawcą Jezusa, który pomiędzy studiowaniem Biblii i modlitwami z chęcią nawróci na tinderze jakąś zagubioną duszyczkę z piorunem w profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saintieov: nie istnieje coś takiego jak "być w czyimś typie", istnieje za to wielki khutas m0kebe, kanciasta szczęka gigachada, egzotyczność Habibiego lub pieniądze taty Oskarka ze strzeżonego osiedla
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: skoro tak mysliszXD ja jak jeszcze mialam badoo to patrzylam tylko na wyglad bo tak, na tym takie aplikacje polegaja (wow) i jezeli ktos Ci sie nie podoba to nie dodajesz:) logiczne:) inna sytuacja jak ktos szuka sponsora a wam tutaj sie chyba wszystko juz pomieszaloXDDD i nagle kazda leci na hajs bo zamiast sie ogarnac i dodac normalne zdjecia to dodajecie jak z 2012 na fb i zdziwieni BO
  • Odpowiedz
Myślałem tez nad badaniem żeby stworzyć 2 identyczne profile, różniłyby się tylko wykonywanym zajęciem, na pierwszym profilu byłbym studentem medycyny 5 roku albo początkującym prawnikiem pracującym w kancelarii w wielkim Polskim mieście, na drugim profilu robiłbym jako ochroniarz w biedronce za minimalną i ustawił jako miejsce zamieszkania inne wielkie Polskie miasto.


@GlenGlen12: Powiem, więcej różnice może zrobić nawet to, że masz dwa identycznie profile z tymi samymi danymi, a trochę inne
  • Odpowiedz
nie istnieje coś takiego jak "być w czyimś typie", istnieje za to wielki khutas m0kebe, kanciasta szczęka gigachada, egzotyczność Habibiego lub pieniądze taty Oskarka ze strzeżonego osiedla


@GlenGlen12: no #!$%@? tak średnio bym powiedział, bo mam swój typ i widzę jakie mi w oko wpadają.(kobiety)
Nawet jak bym miał mnóstwo czasu to umiał bym to jakoś zwerbalizować.
  • Odpowiedz
eż bardzo patrzą na wzrost,


@GlenGlen12: Z tego co widziałem u mnie w pracy, to 70% Ukraińców, to skrzaty trochę takich pod 170, a taki powyżej 180, to już rzadkość. Ukrainki też nie za wysokie.
Swoją drogą pracowałem z jednym i też go polubiłem. Uczył mnie ukraińskich słówek, ja go polskich no i razem śmieszkowaliśmy. Ukrainki w przeważającej ilości miłe i sympatyczne. Powiesz cześć, czy dzień dobry, to się uśmiechną i
  • Odpowiedz