Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: ostatnio było coś takiego z feministka z Niemiec która pojechała do Afryki walić się z mokebe i lepić chatki z gowna. Mężczyźni oczywiście tam nie pracują, wszystko wykonują kobiety. Wysuwa się wniosek, że „problemem” jest jedynie biały kolor skory. Pięknie rozmontowują kraje Europy zachodniej i ameryczke od środka. My oczywiście dostajemy rykoszetem. Matriarchat feministyczny, to jest to o czym marzyłem od zawsze.
  • Odpowiedz
@Kwass93: Ja jestem zdania, że współczesna forma feminizmu to shit test mężczyzn. Feministki podświadomie prowokują do niemęskich zachowań po czym sprawdzają, który mężczyzna powie "nie" na ich fanaberie i tego wybierają bo jest asertywny. A że mężczyźni nie stawiają oporu i jest moda na egzotyczne to habibi love long time.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoktorNauk: ja nie wiem co te baby widza w ciapatych i murzynach... Szczegolnie w murzynach, brzydcy sa, a z ciapatym nie powinmo sie nic robic, bo wiadomo ze to sa debile co wywiaza
  • Odpowiedz
@Bover: mówili też, że lockdowny będą na dwa tygodnie. Potrzeba czasu, w 2100 roku będzie mniej rdzennych Europejczyków niż przyjezdnych. c'est la vie
  • Odpowiedz
taa, na pewno jakaś grupka feministek albo fetyszystek "rozmontuje Europę i Amerykę od środka".


@Bover: Na pewno rozmontowują sport kobiecy dopuszczając do niego transów. Feministki w USA to poparły i tylko nieliczne były przeciwko, uciszane przez mainstream. Ogónie feminizm to niezły rak z parytetami w pracy itd.
  • Odpowiedz