Wpis z mikrobloga

SAMOTNE KOBIETY 21+ NIE ISTNIEJĄ

Nie ma takiej możliwości żeby kobieta po przekroczeniu tego wieku była samotna, to niemożliwe. To co widzimy na #tinder to jedynie szukanie nowej gałęzi, one wszystkie już są prawie przed oświadczynami ale jeszcze szukają czy jest ktoś lepszy. Będą Wam mówić że są samotne ale to kłamstwo, albo że znają takie które są samotne -to też kłamstwo.

Po prostu w A.D. 2021 takie zjawisko nie istnieje by którakolwiek różowa była singielką dłużej niż 24 godziny.

Zapraszam do dyskusji.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem #blackpill
  • 92
@smutny_login: Mam znajomą, która nigdy nie miała chłopaka i nie uprawiała seksu lvl 27. Więc tak, to istnieje. Ma zdiagnozowane ciężkie choroby psychiczne i jest otyła. To jednak chyba żaden wyznacznik - ja w ciężkiej (zdiagnozowanej) depresji i otyła miam nawet większe powodzenie niż teraz jak schudłam do jedynie 3kg nadwagi i wyleczyłam się. Może ona też ma i odrzuca? Nie wiem, ja byłam w takim stanie że nawet nie chciałam
@nekoenjoyer: A czy twój askesualizm objawia się obrzydzeniem do seksu, czy neutralnością?

Bo w zasadzie, jeśli neutralnością, to czemu miałoby nie być seksu? Ostatecznie można to traktować jak każdą inną część relacji. Podejrzewam, że większości facetów też średnio podoba się np. jakieś chodzenie na wspólne zakupy czy inne #!$%@?, muje dzikie węże.

Wszak związek to zawsze jest gra kompromisów, czy seks, nawet jeśli Tobie nie sprawa żadnej przyjemności, jest jakimś wielkim
czy twój askesualizm objawia się obrzydzeniem do seksu, czy neutralnością?


@LM2525: No obrzydza mnie troszkę nie powiem że nie, czuje niechęć
Kurka, no nawet nie chcę się sobie wyobrażać w takiej sytuacji (ʘʘ)
Ale wsm o jakich związkach my mówimy jak ja się nigdy nie zakochałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)- to jak tu z kimś być :c
@KasandrycznyMuminek: Myślę, że to zależy od człowieka, potrzebę bliskości można realizować nie tylko w związku, ale też mając np. bliskich przyjaciół
Nie wszyscy aseksualisci czują tę potrzebę, niektórzy nie a inni mogą mieć jeszcze lek przed bliskością spowodowany jakimiś przykrymi doświadczeniami z przeszłości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Aseksualisci romantyczni tzn ci którzy są w stanie nawiązywać romantyczne relacje mogą szukać partnera, tworzyć związki i razem spełniać tą