Wpis z mikrobloga

SAMOTNE KOBIETY 21+ NIE ISTNIEJĄ

Nie ma takiej możliwości żeby kobieta po przekroczeniu tego wieku była samotna, to niemożliwe. To co widzimy na #tinder to jedynie szukanie nowej gałęzi, one wszystkie już są prawie przed oświadczynami ale jeszcze szukają czy jest ktoś lepszy. Będą Wam mówić że są samotne ale to kłamstwo, albo że znają takie które są samotne -to też kłamstwo.

Po prostu w A.D. 2021 takie zjawisko nie istnieje by którakolwiek różowa była singielką dłużej niż 24 godziny.

Zapraszam do dyskusji.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem #blackpill
  • 92
@smutny_login: miałam przyjaciółkę która w wieku 27 lat jeszcze nawet nie trzymała faceta za rękę. Nie mam z nią kontaktu od paru lat z uwagi na konflikt poglądów religijnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zerwała ze mną znajomość za to, że postanowiłam odejść z sekty, do której należałyśmy, ale z tego co wiem, to nie ma nikogo do tej pory. Wiec zdarza się wyjątek, rzadko, ale jednak. Należy
@nekoenjoyer: nie istniejesz na takiej samej zasadzie że nie istnieją ludzie co mają wolnych kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie mają samochodu. Albo jak masz mieć grata to wolisz nie mieć wcale albo się łudzisz że znajdziesz kiedyś jakaś okazję. Jeżeli młoda dziewczyna nie potrafi sobie nikogo znaleźć to albo nie potrafi się sprawiedliwie ocenić albo nie szuka, albo popełniła jakieś katastrofalne błędy.

I nie, nie ma wyjątku. Młoda dziewczyna która nauczy
To ciekawe gdzie ma młodsza osoba szukać? Ma zaczepiać baby na ulicy, żeby w końcu na dołek trafić?


@Miler111111: Gdyby tylko istniały miejsca w których można poznawać ludzi. xDDDDD
Jest mnóstwo możliwości, od standardu typu - knajpy, koncerty, plenery, imprezy (nierzadko organizowane są specjalnie dla singli), wydarzenia tematyczne, grupki hobbystyczne, wyjazdy grupowe, itp.

Milion możliwości, ale nie #!$%@?, lepiej płakać, że tinder to hipergamiczne zło. Nawet mi was nie żal przegrywy.
knajpy


@CiaoBobrze: szukanie dziewczyny w barze xDDDDDD

koncerty


nie każdy lubi koncerty, ja na przykład nie lubię ¯\(ツ)_/¯

plenery


I czym to się będzie różniło od zagadywania na przystanku?

wydarzenia tematyczne


no ciekawe ila par się poznało na takim marszu niepodległości czy strajku kobiet

grupki hobbystyczne


najsensowniejsze, co wymieniłeś, ale i tak jak jest się brzydkim niewiele to da.

wyjazdy grupowe


xD?

Milion możliwości, ale nie #!$%@?, lepiej płakać, że
@ehhcokolwiek: tak, tak, bo wszędzie jest dużo facetów i mało kobiet. Zapisz się do szkoły tańca, jakieś warsztaty artystyczne czy do klubu książki, zweryfikuj rzeczywistość, nie wszędzie jest ratio 50 do 1 jak u ciebie na kwadracie.
@smutny_login: to co zauważyłem na tinderach to przede wszystkim strasznie słabe zdjęcia profilowe, twarz zasłonięta telefonem albo okulary przeciwsłoneczne, zdjęcie pleców albo pośladków, fotografie kwiatów albo zwierząt albo tylko jedno zdjęcie robione z daleka tak że nie wiadomo nawet kto tam jest.
Bardzo rzadko mają jakiekolwiek opisy, a nawet jeśli już mają to niestety nie jest to opis tylko lista wymagań od potencjalnego partnera. Niektóre też umieszczają tam swoje oczekiwania finansowe
@EgzeQTroll:

szukanie dziewczyny w barze xDDDDDD


nie każda knajpa to twoja wioskowa speluna dla patologi

nie każdy lubi koncerty, ja na przykład nie lubię ¯_(ツ)


to był jeden z przykładów, nie musisz chodzić na wydarzenia które ci nie pasują

I czym to się będzie różniło od zagadywania na przystanku?


są miejsca plenerowe gdzie ludzie chodzą posiedzieć, pobawić się etc. i poznawanie nowych ludzi jest tam dużo bardziej akceptowalne niż zaczepianie