Wpis z mikrobloga

SAMOTNE KOBIETY 21+ NIE ISTNIEJĄ

Nie ma takiej możliwości żeby kobieta po przekroczeniu tego wieku była samotna, to niemożliwe. To co widzimy na #tinder to jedynie szukanie nowej gałęzi, one wszystkie już są prawie przed oświadczynami ale jeszcze szukają czy jest ktoś lepszy. Będą Wam mówić że są samotne ale to kłamstwo, albo że znają takie które są samotne -to też kłamstwo.

Po prostu w A.D. 2021 takie zjawisko nie istnieje by którakolwiek różowa była singielką dłużej niż 24 godziny.

Zapraszam do dyskusji.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem #blackpill
  • 92
W internecie nie umiem pisać z facetami, na żywo jestem średnia z wyglądu i dość wycofana, niby wielu pisze do mnie, ale rozmowa się nie klei i tak się żyje powoli w samotności ¯_(ツ)_/¯


@LilyOfTheValley Pytanie czy Ci na tym zależy. Chciałabyś znaleźć partnera? Samo rozpoczęcie rozmowy na portalach jest banalne, gorzej z kontynuowaniem jej i takim „kliknięciem” między ludźmi. Ja na żywo zawsze miałam problem z poderwaniem chłopaków, bo w tym
@smutny_login: A niby czemu kobieta ma się godzić na związek z byle kim? Gdy jeszcze rozumiem ciśnięcie po babkach z wywalonym ego w kosmos to zupełną nieprawdą jest sugerowanie, że każda ma takie wymagania i jest samotna bo czeka na faceta 10/10. Normą jest, że podrywający faceci chcą tylko przelecieć a jak zależy im na czymś więcej to są okropnymi simpami bez godności którzy do związku się nie nadają zupełnie.
a widzę, że lochy mają tylko bogate oskarki albo wzrostaki czy norniki z bardzo dobrym ryjem, ew sebki, ale te przeważnie do 25 r.ż dostają kopa w dupę i lądują pod monopolowym


@Miler111111: spoko spoko, przegrywa nic nie przekona, że czarne jest czarne. Pozostaje ci wierzyć dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miler111111: równie dobrze mogę gadać na argumenty z płaskoziemcą. To nie ma sensu.
Jestem zapewne sporo starsza od ciebie i nigdy w życiu nigdzie i u nikogo nie trafiłam na takie #!$%@? mechanizmy, jakimi karmi się przegryw. W zeszłe wakacje czytałam znajomym po raz pierwszy tag, reagowali z totalnym niedowierzaniem, że można stworzyć sobie tak alternatywną wizję. To jest zwykła sekta, która nie ma nic wspólnego z normalnym życiem, gdzie ludzie
@GordonSzamlej: To se tindera zainstaluj, to zobaczysz jak to wszystko wygląda. Jeszcze ludzie 30+ nie mieli do czynienia z szaleństwem aplikacji randkowych, które podbijają wymagania kobiet w kosmos, ale młodsi mają #!$%@?, jeśli nie pochodzą z oskariatu albo nie są wzrostakami ze świetnym ryjem
@Miler111111: gdybym ja była teraz sama to uderzałabym na jakieś fora tematyczne z zainteresowaniami na przykład. Też zależy od miasta, w dużym jest sporo rzeczy do roboty - kursy językowe, pomaganie w schronisku, w Waw widziałam też po prostu grupy dla ludzi, którzy są nowi w mieście i chcą kogoś poznać, nawet głupie wykopiwo. Druga sprawa, że nawet jak byłam sama dość długo to nie sapałam jacy to kolesie są #!$%@?