Wpis z mikrobloga

SAMOTNE KOBIETY 21+ NIE ISTNIEJĄ

Nie ma takiej możliwości żeby kobieta po przekroczeniu tego wieku była samotna, to niemożliwe. To co widzimy na #tinder to jedynie szukanie nowej gałęzi, one wszystkie już są prawie przed oświadczynami ale jeszcze szukają czy jest ktoś lepszy. Będą Wam mówić że są samotne ale to kłamstwo, albo że znają takie które są samotne -to też kłamstwo.

Po prostu w A.D. 2021 takie zjawisko nie istnieje by którakolwiek różowa była singielką dłużej niż 24 godziny.

Zapraszam do dyskusji.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem #blackpill
  • 92
@nekoenjoyer: zależy co definiować jako samotność, bo wielu ludzi myli bycie samemu i samotność, bycie samemu jest obiektywnym neutralnym faktem natomiast samotność jest jednoznacznie negatywnym subiektywnym odczuciem. Nie istnieją kobiety samotne nie z własnego wyboru ale jako że samotność jest czymś jednoznacznie negatywnym to wiadomo że 99% osobników będzie dążyło do zmiany tego, kobieta która będzie dążyła do przestania bycia samotną osiągnie swój cel w około godzinę, niskiemu nieatrakcyjnemu mężczyznie może
@Giovanna95: wiesz jaka jest różnica między męską a kobiecą samotnością? Samotny facet w miesiąc ma na tinderze 20 par które go ignorują i nie odpsiują, samotna kobieta ma na tinderze w ciągu doby kilkaset chłopów chętnych zbudować jakąś relację i nie odpisuje im bo jest ich tyle że ciężko się w tym połapać. Potem przychodzicie tutaj i mówicie że wielce też jesteście samotne. Może przyda wam się ulubiona rada kobiet i
@Kanarynka: nawet jeżeli założymy że 95% tych gości chce tylko ruchania zamiast związku to nadal patrząc na te pozostałe 5% brzydka nieatrakcyjna zaniedbana kobieta ma kilku/kilkunastu chętnych do głębszej relacji dziennie, czyli nadal więcej niż samotny przegryw mężczyzna będzie miał przez kilka dekad. Pomijając fakt że samotny chłop nie może liczyć nawet na to ons/fwb (to też jest jakiś sposób zaspokojenia potrzeby bliskości)
@nekoenjoyer
^ bruh, jeśli chodzi o zwiazki to jestem sama literalnie od zawsze z powodu orientacji (aseksualizm) i to nie jest coś co mi przeszkadza xD tzn będąc aseksem mozna być w związku ale wątpię że ktoś wszedłby ze mną w związek wiedząc że nie będzie ryuchania xD kek
Rozumie że dziewica?
Nie wszystkie baby przesiadują na Tinderze w poszukiwaniu towarzysza życia, a w „świecie realnym” jest im po prostu trudniej z uwagi na chociażby średni wygląd czy słabe podejście do ludzi.




@Pheurosa: o właśnie to, to. W internecie nie umiem pisać z facetami, na żywo jestem średnia z wyglądu i dość wycofana, niby wielu pisze do mnie, ale rozmowa się nie klei i tak się żyje powoli w samotności ¯\_(ツ)_/¯