Wpis z mikrobloga

*Mokotowski GIT xD* po prostu ROZJECHANY przez *i to dwa razy* młodszego Olgierda xD. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). To jest *MAJSTERSZTYK* Panie @OlgierdAndrzejewski rozmowa 100/100. Stary Dziad-GŁUPEK mówiący o sobie "CZŁOWIEK CHARAKTERNY" xD który płaszczy się przed białostockim konfindentem dając sobą poniewierać lata tam jak sługus co tydzień odcinając się od Szkolnej... Jak jeszcze głupku się bardziej ośmieszysz???.
#kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: Ciężki frajer i nie mowa tu o kilogramach. Moze i inni spod bramki i niektórzy odklejeni co jeszcze tam nie byli maja szkolniakow za w gruncie rzeczy dobrych ludzi, ale chyba tylko złamany scyzoryk z kieleckiego moze twierdzic, ze oni inteligentni. Nie, proste cwaniactwo to jeszcze nie inteligencja panie prosty cwaniak
S.....R - @MrCALVIN: Ciężki frajer i nie mowa tu o kilogramach. Moze i inni spod bram...
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: ja wiem czy taki majstersztyk? Raczej kompromitacja. Okazało się, że Piotr ma nasrane pod beretem podobnie jak głupszy brat i z wielkich zapowiedzi wyszło wielkie nic. Podczas rozmowy z Pawłem był nabuzowany, krzykliwy, przerywał i przekręcał to co mówił Paweł. Nie dał mu dojść do słowa nie mówiąc już o tym, żeby dał mu skończyć zdanie. A na koniec stwierdził, że można kulturalnie porozmawiać :) Ciężko to nazwać rozmowa.
  • Odpowiedz
@BabaJ: Nie ma warsztatu dziennikarskiego więc trudno się dziwić, ze trudno było wytrzymać z hipokryzją, głupotą i fałszem mokotowskiego głupka.
  • Odpowiedz