Wpis z mikrobloga

@Galkovsky: Myślę, że rząd powinien wprowadzić nakaz chodzenia w kapokach. Nikomu normalnemu od założenia kapoka po wyjściu z domu korona z głowy nie spadnie a dzięki temu można tych utonięć uniknąć.
  • Odpowiedz
@Galkovsky: zakazać też alkoholu. Ile osób musi zginąć w wypadkach spowodowanych przez pijanych kierowców, ile mężczyzn, kobiet, dzieci musi być bitych przez pijanych członków rodziny aż coś się zmieni?
  • Odpowiedz
  • 32
@Galkovsky a propo wody. Skąd się biorą te australopiteki co skaczą na główkę i łamią kręgosłupy? Od 30 lat jak żyje, w szkole wbijali do głów żeby nie skakać na główkę w nieznanych miejscach ( pomijam skąd w ogóle takie ciśnienie na te skoki), w telewizji co roku kampania informacyjna, plakaty, przekazy w radiu, współcześnie również posty na fejsbuka i co?

Sprawa dla nosacza: ja żem skoczył a tu woda do kostek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Galkovsky: seksu też zakazać xd ile gwałtów możnaby uniknąć xd jakieś mądre głowy z Twittera mówiły że co 1 polka w Polsce przeżyła gwałt!
  • Odpowiedz
Dlaczego nie zamykacie plaż


@Galkovsky: Trupy z utonieć nie zapychają szpitali. Jakby jeen z drugim plaskozoemca nie wzywali karetki bo nie moze juz oddychać tylko sobie spokojnie umierali w domu to zaden lockdown nie bylby potrzebny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Galkovsky: jak dla mnie powinni zrobić pozwolenia na pływanie wraz z badaniami lekarskimi, wywiadem środowiskowym i przynajmniej dwuletnim stażem w polskim związku pływackim, oczywiscie policja powinna pilnować wszelkich basenów wodnych i nakładać kary więzienia dla nieodpowiedzialnych bandytów pływających bez pozwolenia
  • Odpowiedz
zakazać też alkoholu. Ile osób musi zginąć w wypadkach spowodowanych przez pijanych kierowców, ile mężczyzn, kobiet, dzieci musi być bitych przez pijanych członków rodziny aż coś się zmieni?


@haxx: w sumie spoko
  • Odpowiedz