Wpis z mikrobloga

  • 367
@Farezowsky trochę szkoda mi tych chłopaków, szczególnie że kibicuje united. Ale to jak rashford "nabiegał" z całym tym pajacowaniem zasługiwało na niestrzelenie
  • Odpowiedz
  • 199
@Farezowsky ja ogólnie jestem zdania, że jeśli nie masz na ławce turbo kota od karnych. Nie wiem jakiegoś Załatana czy coś to nie wypuszczasz kogoś w 120minucie, tylko chociaż 115 żeby złapal trochę czucia piłki. No ale - Soughgate i tak zrobił z ta drużyna wynik ponad stan a ja się cieszę, że Angole przegrali :)
  • Odpowiedz
@czuczer: Wstawienie 21 i 23-letniego chłopaka w ostatniej minucie finału Euro, aby strzelili decydujące karne, mimo że ogólnie niewiele grali w turnieju. No ma to sens xD

Głupia decyzja trenera. Fakt, że Rashford karne zwykle strzela dobrze, ale tutaj się za głowę złapałem co on odwalił. Mentalnie nie podołali
  • Odpowiedz
@czuczer: akurat z tym nabiegiem u Rashforda nie było problemu, te przestępowanie z nogi na nogę po ustawieniu piłki sygnałem ostrzegawczym, ale jak nabiegał to już wydawał się być spokojny.
Wybrał zbyt trudny strzał jak na to, że nie dotknął przedtem piłki i czuł ciężkość w nogach z nerwów.
  • Odpowiedz
@czuczer: Wynik niezly ale styl marny. Majac takich zawodnikow w kadrze ustawiac 5 defensorow + 2 ultra defensywnych pomocnikow? a na lawce Grealish, Foden, Sancho, Rashford, Henderson.
Angole w grupie przecietnie, Niemcy byli mega slabi, z Ukraina wynik lepszy niz gra, Dania to temat znany w jakich okolicnzosciach.
Southgate pokazal ze nie jest trenerem na miare takiej reprezentacji
  • Odpowiedz
@czuczer: kolego, ale oni mieli wejść wcześniej tylko Włosi rozgrywali piłkę bardzo długo, chyba specjalnie uniemożliwiając im wejście. W bodaj 5 minut tylko raz pozwolili opuścić piłce boisko, ale wyszła na aut i sędzia nie pozwolił przeprowadzić zmiany.
  • Odpowiedz
@Taki_tam: Dla diversity by zostali bohaterami Anglii, a efekt był odwrotny - DIVERSITY IS OUR STRENGTH, gdzie biali Włosi wygrali cały turniej. Przypomnij sobie, co było we Francji jak wygrali turniej oraz jak wykorzystali to w polityce imigracyjnej.
  • Odpowiedz