Wpis z mikrobloga

@Wrzoskoowna: Ja mam. Małe, chyba 100ml. Jedyny minus to właśnie mała pojemność. Poza tym fajnie pachnie, yerba smakuje bardzo podobnie, może pierwsze parzenia były inne jak jeszcze jakieś "soki" puszczał pieniek :P

Mam okute, 10000% solidniejsze od tykwy, ale za 100zł nie warto imo... Ja kupiłem w jakimś zestawie, w przeliczeniu kosztowało mnie ok. 30zł
  • Odpowiedz
@Wrzoskoowna: no ja się pochwalę, że przed chwilą przyszło do mnie matero z PS :) w końcu się zdecydowałem, ciekawe jak będzie się spisywać, 100ml faktycznie malutkie się wydaje, ale zapach niesamowity, zakochałem się :D

@SScherzo: @misiekmr: w ramach curado smarowaliscie tluszczem? jakim? bo tu nie jestem pewny co robic, boje sie, ze zapach zniknie albo pozostanie smak masla :) eh az nie chce mi sie
  • Odpowiedz
@Wrzoskoowna: wiesz co, raczej nie, bo to przywiezione prosto z Argentyny od mojego chrzestnego, więc trochę mi szkoda, bo to pamiątka. gdybym miała jakieś kupione w Polsce tak o, to jasne, ale to ma wartość sentymentalną :<
  • Odpowiedz
@dr-omader: posmarowałem oliwą z oliwek, nie za dużo, ale jednak... po 24h wymyłem. olejowego smaku nie było, ale chyba i tak to nic nie dało bo pęknięcie się pojawiło (właśnie dlatego nie warto kupować gołego bez okucia) tak było na ulotce którą dostałem do zamówionej paczki
  • Odpowiedz