Wpis z mikrobloga

@obszarnik: już mnie #!$%@?ą Ci kierowcy, co zamiast prowadzić obsługują telefon. Trzeba mu było zwrócić uwagę, a nie cykać fotki i kozaczyć w internecie. Nie pochwalam postawy gościa z foto, ale pamiętaj, że na boga, prowadzisz kloca ważącego kilka ton.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obszarnik: nie rozumiesz, on jest na TRENINGU! nie jest rowerzystą tylko SPORTOCEM. Nie będzie jeździł po ścieżkach dla lamusów.

@MojWlasciciel


Jak chcesz trenować to na tor a nie ścigać się po drogach publicznych.

@Argonzz:
Na tor to kolarze torowi!
On po tej szosie jeździ, bo jest kolarzem szosowym! Jakby chciał być szutrowym to by jeździł po szutrze. Lol, jak wy nic nie rozumiecie()

ja tam nie mam nic do rowerzystów - są takimi samemu uczestnikami ruchu jak ja czy piesi…. ale jak widzę pedalarzy na kolorkach co to nie wjadą na DDR lub CPR bo oni jadą szybko, to pytam czy nie maga jechać wolniej?? jest coś takiego jak NIEDOSTOSOWANIE PRĘDKOŚCI DO WARUNKÓW, więc może wolniej to jednak się da jechać obok dzieci na CPR??
@obszarnik: Zastanawia mnie po jaką cholerę kupować w polsce rower z takimi oponami, przecież u nas nie ma gdzie tym jeździć, albo się wpierniczasz pod koła samochodom albo beczysz że zła nawierzchnia.