Wpis z mikrobloga

@guru8: nie zdążyłem zapisać nawet XD Też mnie wkurza jak ktoś ma 1,5m szerokiej, asfaltowej i pustej DDR i tnie asfaltem, ale przecież po tym polskim gównie nie da się jeździć, trzeba mieć naprawdę silne nerwy. Pamiętam, że kilka lat temu w Warszawie nie było lepiej, nie wiem jak jest teraz, ale obstawiam że dalej do dupy bo dostawcy żarcia tną po chodnikach XD
  • Odpowiedz
@obszarnik xD odrobina zachodu przyszła do Polski i robakom palą się styki. W Austri, Szwajcarii czy Włoszech kręte górskie drogi zawalone są kolażami i nikt nie ma bólu dupy a w polszy jak w lesie

Polskie ddry robione są pod stare baby i guwniaki. Koleś amatorsko uprawia kolarstwo do którego te ddry się nie nadają. Porównywanie amatorskiego kolarstwa czyli jazdy jezdnią 10kgs sprzętem około 30 kmh do amatorskich wyścigów 180kmh 2,
  • Odpowiedz
@ErikSkurveson: oczywiście ale tu i tu jest złamany przepis. Ja taki i taki tępię. Przepisy ruchu drogowego dotyczą każdego i tak samo będę zły na kierowcę jak i rowerzyste. Tymczasem ty piszesz ze to ja byłem kierowcą i to ja robiłem zdjęcie co jest pomówieniem, bo byłem pasażerem więc nic złego nie zrobiłem, piszesz ze taki jak ja w ciebie wjechał, wyzywasz mnie, obrazasz i usprawiedliwiasz gościa ze zdjęcia. No
  • Odpowiedz
i aż tak cie to boli, że jadę samochodem w niedzielę przy minimalnym ruchu 200km/h przez miasto?


@boskakaratralalala: za takie wykroczenie tracisz prawo jazdy na 3 mce. Niekorzystanie z ddr to mandat 50 zl, tyle samo co mandat dla kierowcy taksowki za jedzenie lub picie podczas jazdy. Nawet glupie trabienie w terenie zabudowanym to 100 zl - takie to straszne wykroczenie popelnil owy kolarz (albo i nie, bo jesli sciezka
  • Odpowiedz
ludzie kiedy wy zrozumiecie że jechałem jako pasażer, nie wiem skąd to przekonanie że byłem kierowcą i mam taką długą rękę że przyłożyłem telefon do prawych drzwi


@obszarnik:nie chce sie bawic w whatabautism ale swiat bylby piekniejszy gdybyscie, pasazerowie, dostrzegali kazdego kierowce korzystajacego z telefonu w czasie jazdy, niezatrzymujacego sie na strzalce i przekraczajacego predkosc. Wystarczy wyjechac za Odre i swiat staje sie duzo bardziej uporzadkowany ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
w niedziele przy minimalnym ruchu


@sztandar: co #!$%@?@??????? gdzie ten minimalny ruch? kazdy z weekendu wraca i jest taki #!$%@? na drogach ze szok
na waszych wsiach nie ma ruchu to spoko ale czemu trollujecie w necie? w miescie ruch jak w normalny dzien
  • Odpowiedz