Wpis z mikrobloga

Jest ścieżka to trzeba nią jechać i koniec tematu. To że połowa ścieżek jest nieprzemyślana i powoduje tylko większe zagrożenie to już inna sprawa.

@LegoCiemnyLas: Ja słyszałem że dziadki na MTB nie lubią szosowców dlatego że im ręki nie podnoszą pierwsi xd
  • Odpowiedz
na całym świecie tak to wygląda że kolarze jeżdżą po drodze a zwykli rowerzyści na ścieżkach rowerowych. Także smutny malutki człowieczku możesz tylko się użalać i wyprzedzić taką osobę w 0,3 sekundy.


@X_Ziemia: owszem jeżdżą po drogach. ale nie #!$%@? w centrum miasta, w drodze na gówno hehe coffee ride do niepołomic. takich debili jak ten ze zdjęcie policja powinna zatrzymywać i zabierać im rowery
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obszarnik: ale jad. I na dodatek sie obsrales. Jedziesz autem, jaki masz problem, że ktoś rowerem jedzie po drodze? Nie umiesz go wyprzedzić? Jaką szerokość ma ten rowerzysta?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obszarnik: aleś ty praworządny. Ty za to robiłeś zdjęcie komuś w czasie prowadzenia auta.
Powtarzam, coś ci się stało? Nie mogłeś go wyprzedzić? Taka #!$%@? jesteś?
Btw. Ostatnio podobny tobie potrącił mnie na ścieżce rowerowej... Nic mi się nie stało, bo już hamowałem i po prostu przewróciłem się na maskę jego i nic mi się nie stało. Puściłem go dalej, bo nic mi nie było ani nie uszkodził mi roweru.
  • Odpowiedz
i aż tak Cie to boli, że gość w niedziele przy minimalnym ruchu jedzie na kolarce po asfalcie


@sztandar: XDDDDD

Tak, wiem panie władzo, że nie wolno jechać 200km/h w zabudowanym...ale jest niedziela, mały ruch - no to chyba wolno
  • Odpowiedz
@ErikSkurveson: i nie wyzywaj mnie od #!$%@?, nie pisz ze ktoś taki jak ja cię potrącił. Wytykam łamanie przepisie przez tego gościa, ty go usprawiedliwiasz że przecież wystarczy wyprzedzić, nic się nie dzieje. To czemu ty nie przepuściłeś nieprawidłowo jadącego samochodu tylko się pod niego wpakowałeś?
  • Odpowiedz