Wpis z mikrobloga

@diogene nie, chodzi o to, że normalnie rowerzysta może jechać po ulicy, ale nawalili gównianych ścieżek pod rodziny z dziećmi, czy tam same dzieci i teraz normalny rowerzysta ma się męczyć. Jak zwykle w tym kraju do czego się nie dotkną, to cos #!$%@?ą. W drugą stronę to nie działa.

Nie możesz jeździć po ścieżkach rowerowych blachosmrodem w żadnych warunkach.
@obszarnik:

Słuchaj kolego, to jest czerwony chodnik, a nie ścieżka, a te rowery namalowane na nim to tylko ozdoba bo krawężniki są za wysokie o 3,56 milimetra. On ma pewnie koła z uranu za 84 tys. euro i musi jeździć tylko po drogach gładkich jak głowa Kojaka. Zresztą ścież... kolorowy chodnik za 10 kilometrów skręca w kierunku innym niż jedzie rowerzysta. No i widzę bardzo dobrze, że zachowałeś 89,5 centymetra odstępu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@obszarnik: jestem rowerzystą i jeżdżę też autem, ostatnimi czasy rowerem robię więcej km niż samochodem

Jeśli jest ścieżka to jadę po niej, jeżdżę na szosie i nie widzę powodu żeby nie jechać wolniej po ścieżce rowerowej jeśli nie jest idealnej jakości

tylko jak ja mam być porównywany jako rowerzysta z osobami które jeżdżących autem nazywają blachosmrodziarzami, wiecznie się #!$%@?ą do kogoś a sami się nie potrafią dostosować do przepisów to się
@diogene ja prdl. Z logika u ciebie na bakier. Rowerem nikogo nie zabijesz, a blachosmrodami co roku mordujecie tysiące ludzi. Do tego kupno super auta to jedno, a umiejętności drugie, które nabywa się miesiącami albo i latami na torze i to pod warunkiem, że ma się do tego odpowiednie predyspozycje umysłowe. Do tego odpowiedni serwis takich aut i wymiana zużytych komponentów.

Teraz na pale będę specjalnie jeździł po ulicy. Niesamowity jest ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@obszarnik: te gałgany mogą jeździć po ścieżce rowerowej, jezdni czy #!$%@? chodniku bo tak im się podoba, z ulicy cyk przez przejście dla pieszych na chodnik a za sto metrów ten sam manewr #!$%@? żeby się komuś pod maskę #!$%@?ć bez nawet sprawdzenia, bo po co. Powinny być stworzone specjalne oddziały policji na rowerach żeby ścigać tych bandytów i piratów drogowych, serio czuję się bardziej zagrożony ze strony takiego idioty na
@obszarnik: A ta droga rowerowa tam się nie kończy i to nie jest i tak śluza która każe jechać dalej rowerzyście po asfalcie?

Nie wierze tez ze taka gowno ścieżka z czerwonej kostki ma jakieś sensowne rozwiązania i np miejsca w których można na nią wjechać z podporządkowanej. Jest to typowa ścieżka sprzed 10-15 lat gdzie budowali bo panie UE daje piniondz

Np pomysł sobie ze ta ścieżka jest po drugiej
@obszarnik: odwieczna wojna rowerzyści vs kierowcy, wrzucę na wykop zdjęcie człowieka na rowerze bo musiałem go ominąć, a droga jest tylko dla mnie. Sam też wolę asfalt od kostki bo na kostce się po prostu gorzej jeździ. W Polsce ścieżki są robione z materiału na chodniki.