Wpis z mikrobloga

A więc tak, miałem dawać znać, to daję
Odsyłam dla tych co nie wiedzą: https://www.wykop.pl/wpis/59017369/zrobie-dzisiaj-eksperyment-zaloze-tindera-i-przez-/
Miasto wybrałem Lwów i wykupiłem płatny dostęp do Tindera dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze wrażenia?

1-Ukrainki są niesamowicie piękne (używałem tindera w Polsce i było może w połowie tak dobrze, nie przesadzam ani trochę), polecam wam podróż do Lwowa. Po 30 minutach lajkowania, gdzie były same 8-9/10, aż nie mogłem się nawierzyć, ale wiem, że nowe, płatne konto pewnie mi podsuwało same popularne profile, dzisiaj jest już trochę gorzej, ale nadal 6+/10 to minimum z małymi wyjątkami, nadal zdarza się dużo 9/10.

2-Mężczyzn też oglądam (ale wszystkich odrzucam) żeby zobaczyć jak wyglądają, przeważnie to typowy Oleg kurier, zdarzają się Saszki z dobrą klatą, ale większość ma krzywy ryj, bardzo mało Gigachadów, Oskarka Developerskiego jeszcze nie widziałem.

3-Te wszystkie Ukraińskie rakiety 8-9/10 przeważnie podają linki do swoich instagramów, gdzie siedzą w drogich samochodach, mają zdjęcia z wakacji (praktycznie zawsze jest to morze, Chorwacja i Hiszpania). więc raczej większość ma sponsora, dużo bardziej wykorzystują fakt, że jakiś spermiarz zapłaci drogi abonament w postaci dostępu do cipy finansując jej te wszystkie rzeczy. (więc teraz doceniam Polki, serio, pierwszy raz to piszę, na wschodzie hipergamia u ładnych kobiet #!$%@?ła skalę niczym wykres Tesli na nowojorskiej giełdzie. Tak jak płodna Julka nie splunie nawet na przegrywa, tak płodna Ukrainka najchętniej życzyłaby śmierci każdemu przegrywowi ze wschodu, patrzy im tak z oczu)

4-Rynek matrymonialny w Ukrainie jest #!$%@?, ładna Ukrainka zawsze wybierze Polaka/Słowaka/Rumuna, współczuję wam koledzy ze wschodu, macie tam piekło. Mam nadzieję, że simpy z #usa nie dowiedzą się w najbliżej przyszłości, że taki kraj istnieje, bo dla Amerykanina 2 dniówki to miesiąc życia na Ukrainie na wysokim poziomie, zjazd simpów w wasze strony byłby pewnie gigantyczny

5-Czy mam lepszy start jako Polak? wydaję mi się, że tak, pisanie w alfabecie łacińskim po angielsku z Polakiem sprawia przyjemność Ukraince, cały czas chichocze i się cieszy z tego powodu, zadaje dużo pytań jak się żyję w PL.

6-Auto za 35k w Lwowie to nic bardzo specjalnego, pewnie wozi się tam 20% społeczeństwa, mimo, że to jakieś 50 ich minimalnych pensji

7-Póki co mam 8 wiadomości (wszystkie od kobiet) i 30 polubień (8 od facetów), czy to dobry wynik? konto założyłem wczoraj o godzinie 20. Lajkuję jakoś 80% kobiet.

Plan na dzisiaj? przenoszę się z Lwowa w jakiś obsrany gównem chlew na wschodzie, najlepiej małe miasto, tam pewnie zrobię większe wrażenie na Ukrainkach
Wnioski wyciągnijcie sami.
Dam znać jutro około godziny 13-14, dzisiaj po całej dobie chciałem coś napisać, ale jest #mecz
#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
GlenGlen12 - A więc tak, miałem dawać znać, to daję
Odsyłam dla tych co nie wiedzą: ...

źródło: comment_1625989379vyjeHpRnxPLM4IIPS9RKaP.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Jak dla mnie cipka służy do rżnięcia, ale czy jest lepsza ładniejsza statystycznie od drugiej? Kwestia gustu Trochę bardziej zwracam uwagę tak jak wspomniałem na to co ma w głowie nt związków.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: A myślisz że Europejki/Polki inne są jakieś lepsze myślą inaczej w wyższych kategoriach? Wszystkie mają takie same aspiracje różnica jest tylko taka czy wybierzesz sobą tą która jest ambitna co do kariery albo nie

Różnica jest taka że skala gonienia za podróżami i zabawami Europejek doprowadziła że nie chcą już zakładać rodziny bo za dużo pracy obowiązków etc
  • Odpowiedz
@jempierozki rozkładają się koszty w czasie ¯_(ツ)_/¯ Więc zamiast wykładać 130k na auto jednorazowo to płacisz 2000 miesięcznie
Tak samo jest z mieszkaniem - nie masz 500k na mieszkanie to bierzesz kredyt

A jeżeli nie masz działalności to kredyt
  • Odpowiedz
@intires98: tak, tylko leasing bierze ktoś kogo stać na opłacenie miesięcznie pewnej sumy, nie weźmie go byle kowalski który ledwo wiąże koniec z końcem albo klasa średnia (według definicji pi$u)
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: to jest tak jak w Polsce w latach 90-tych. Tez było trochę aut z zachodu. Różnica polega na tym, ze w Polsce każdy ma auto, a w każdej rodzinie są przynajmniej dwa, a tam auto ma co druga rodzina i tylko jedno
  • Odpowiedz
Auto na wschodzie to wyznacznik statusu. Możesz mieszkać w ziemiance i jeść surowe ziemniaki, ale auto jako mężczyzna musisz mieć. Więc saszka z Iwanem są gotowi zrobić wszystko aby zdobyć samochód. Wiadomo u nas też coś takiego można zauważyć, szczególnie wśród sebków z mniejszych miejscowości, ale nie przybiera to aż tak absurdalnej formy jak na wschodzie.


@AntyBohater: zupełnie tak jak w Ameryce, nie istniejesz bez prawa jazdy i samochodu. Tylko tam
  • Odpowiedz