Wpis z mikrobloga

A więc tak, miałem dawać znać, to daję
Odsyłam dla tych co nie wiedzą: https://www.wykop.pl/wpis/59017369/zrobie-dzisiaj-eksperyment-zaloze-tindera-i-przez-/
Miasto wybrałem Lwów i wykupiłem płatny dostęp do Tindera dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze wrażenia?

1-Ukrainki są niesamowicie piękne (używałem tindera w Polsce i było może w połowie tak dobrze, nie przesadzam ani trochę), polecam wam podróż do Lwowa. Po 30 minutach lajkowania, gdzie były same 8-9/10, aż nie mogłem się nawierzyć, ale wiem, że nowe, płatne konto pewnie mi podsuwało same popularne profile, dzisiaj jest już trochę gorzej, ale nadal 6+/10 to minimum z małymi wyjątkami, nadal zdarza się dużo 9/10.

2-Mężczyzn też oglądam (ale wszystkich odrzucam) żeby zobaczyć jak wyglądają, przeważnie to typowy Oleg kurier, zdarzają się Saszki z dobrą klatą, ale większość ma krzywy ryj, bardzo mało Gigachadów, Oskarka Developerskiego jeszcze nie widziałem.

3-Te wszystkie Ukraińskie rakiety 8-9/10 przeważnie podają linki do swoich instagramów, gdzie siedzą w drogich samochodach, mają zdjęcia z wakacji (praktycznie zawsze jest to morze, Chorwacja i Hiszpania). więc raczej większość ma sponsora, dużo bardziej wykorzystują fakt, że jakiś spermiarz zapłaci drogi abonament w postaci dostępu do cipy finansując jej te wszystkie rzeczy. (więc teraz doceniam Polki, serio, pierwszy raz to piszę, na wschodzie hipergamia u ładnych kobiet #!$%@?ła skalę niczym wykres Tesli na nowojorskiej giełdzie. Tak jak płodna Julka nie splunie nawet na przegrywa, tak płodna Ukrainka najchętniej życzyłaby śmierci każdemu przegrywowi ze wschodu, patrzy im tak z oczu)

4-Rynek matrymonialny w Ukrainie jest #!$%@?, ładna Ukrainka zawsze wybierze Polaka/Słowaka/Rumuna, współczuję wam koledzy ze wschodu, macie tam piekło. Mam nadzieję, że simpy z #usa nie dowiedzą się w najbliżej przyszłości, że taki kraj istnieje, bo dla Amerykanina 2 dniówki to miesiąc życia na Ukrainie na wysokim poziomie, zjazd simpów w wasze strony byłby pewnie gigantyczny

5-Czy mam lepszy start jako Polak? wydaję mi się, że tak, pisanie w alfabecie łacińskim po angielsku z Polakiem sprawia przyjemność Ukraince, cały czas chichocze i się cieszy z tego powodu, zadaje dużo pytań jak się żyję w PL.

6-Auto za 35k w Lwowie to nic bardzo specjalnego, pewnie wozi się tam 20% społeczeństwa, mimo, że to jakieś 50 ich minimalnych pensji

7-Póki co mam 8 wiadomości (wszystkie od kobiet) i 30 polubień (8 od facetów), czy to dobry wynik? konto założyłem wczoraj o godzinie 20. Lajkuję jakoś 80% kobiet.

Plan na dzisiaj? przenoszę się z Lwowa w jakiś obsrany gównem chlew na wschodzie, najlepiej małe miasto, tam pewnie zrobię większe wrażenie na Ukrainkach
Wnioski wyciągnijcie sami.
Dam znać jutro około godziny 13-14, dzisiaj po całej dobie chciałem coś napisać, ale jest #mecz
#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
GlenGlen12 - A więc tak, miałem dawać znać, to daję
Odsyłam dla tych co nie wiedzą: ...

źródło: comment_1625989379vyjeHpRnxPLM4IIPS9RKaP.jpg

Pobierz
  • 112
(więc teraz doceniam Polki, serio, pierwszy raz to piszę, na wschodzie hipergamia u ładnych kobiet #!$%@?ła skalę niczym wykres Tesli na nowojorskiej giełdzie. Tak jak płodna Julka nie splunie nawet na przegrywa, tak płodna Ukrainka najchętniej życzyłaby śmierci każdemu przegrywowi ze wschodu, patrzy im tak z oczu)


@GlenGlen12: to chcialem napisac ostatnio, narzekamy tak bardzo na nasze rodzime kobiety, polka to polka tamto i ich nie doceniamy, część moze i jest