Wpis z mikrobloga

1. Zabierz tym, którzy nie mają dzieci w formie podatków, zwiększ dług.
2. Daj tym, którzy już dzieci mają.
3. Oczekuj wzrostu dzietności.
4. ???
5. Dzietność spada, wtf?
6. Wprowadź nowe daniny i opłaty, drukuj do oporu.
7. Daj jeszcze więcej tym, którzy już dzieci mają.
8. ???

#bekazpisu #ekonomia #finanse
e.....u - 1. Zabierz tym, którzy nie mają dzieci w formie podatków, zwiększ dług.
2....

źródło: comment_1625978955lmFdwhuhPi10icP0jNa7dz.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@safemoon: dzieci to indywidualna decyzja. Na pewno dawanie pieniędzy w ten spsob na dziecko nie poprawi demografii. Demografię jednak z pewnością poprawiłyby programy mieszkaniowe. Większość ludzi nie ma dzieci nie tyle bo ich nie stać ale nie mają warunków mieszkaniowych żeby je mieć. A oczywiście na mieszkanie nie stać.
  • Odpowiedz
Sam dzieci nie mam, ale jak kiedyś przeczytałem, że pracująca para ma trudniej z zapisaniem mlodego do żłobka to aż się w-------m wewnątrz. Te poznańskie zasady brzmi ok, ale tak jak mówisz - miejsc za mało.


@Tooroo jasne, lepiej żeby dziecko od urodzenia spędzało najwięcej czasu w biedzie i z patusiarskimi rodzicami, bo wasze pieniążki są najważniejsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@srogie_ciasteczko

wasze pieniążki są najważniejsze

Cóż gdyby to były również Twoje pieniążki, a sam miałbyś utrudniony dostęp do usługi na rzecz kogoś kto na usługę nie wykłada to myślę, że spojrzałbyś na to inaczej. Zarabiaj sobie i wydawaj swoje pieniążki jak chcesz - choćby w całości na dzieci tych, którzy pracować nie chcą. Jeśli taka Twoja wola to Twój wybór. Nie narzucaj go innym.
  • Odpowiedz
@Kuklak: brak ulgi nie jest podatkiem. Płace większe podatki niż nie jeden pryszczaty wykopek ma zarobki, jednoczęnie pobieram świadczenia na dziecko, i taki ktoś nazywa mnie patolą.
  • Odpowiedz
@Tooroo no i ładnie przyznałeś, że dla ciebie pieniądze są ważniejsze od życia dziecka. Dlatego twoje zdanie jest g---o warte, bo masz moralność na poziomie gołębia. Pracuję, płacę dużo podatków i akurat pomaganie dzieciom z trudnych rodzin, to jest cholerny priorytet. Jak ci się nie podoba, to wyjedź do Korei północnej, Somalii, albo innego zadupia, bo tutaj jest Europa.
  • Odpowiedz