Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: Czemu tylko 12k? Na dzieci (ale tylko chrzczone w kościółku) powinno iść 15k miesięcznie. Nie może być, że w katolickiej Polsce katolickie dziecko ma mniej niż ateistyczny programista.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@safemoon: rodzice mi opowiadali, że w TV kiedyś była tylko jedna partyjna prawda to nie wierzyłem, wychodzi na to że ja będę opowiadał to samo swoim dzieciom

Jakie ps5, zachodnie wynalazki, zaraz zbudujemy pod Warszawą polską fabrykę i będziemy robili polskie narodowe ps6 żeby nam obca propaganda dzieci nie mąciła zachodnimi grami XD
  • Odpowiedz
@patrykolos no tak bo kazdy mieszka w wawie albo w innej wiekszej aglomeracji w Polsce, i w kazdej miejscowosci jest problem zeby dostac sie do publicznego zlobka badz przedszkola ehhh

A Panu co pisze do mnie "typie" w pierwszym wyrazie zdania, nie mam zamiaru wdawac sie w konwersacje
  • Odpowiedz
@magnat32 no ja mieszkam kilkanaście kilometrów od Warszawy i do żłobka państwowego we wsi mój syn się nie dostał. Prywatny, który kosztuje 1300 zł i jeszcze trzeba do niego kilka ładnych kilometrów podjechać też robi casting i każdego od tak nie przyjmie. Wójt zaś z rządowego programu dofinansowuje żłobek niepubliczny w oszałamiającej kwocie 80 zł. ( ͡º ͜ʖ͡º). Żeby nie było ten publiczny to ok. 800
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: fajnie się pośmiać, ale żeby było śmieszne to napisz jak to powinno wyglądać, oczywiście pokazując na przykładzie innego państwa ze to przynioslo skutek. Bo krytykować łatwo, ale coś zaproponować to już nie.
  • Odpowiedz