Wpis z mikrobloga

@Jcdx: czy ja #!$%@? napisałem gdzieś ze jestem homofobem? Koło #!$%@? mi lata kto kogo rucha, byleby przy mnie tego nie robił, dla mnie mogą nawet zwiazki zawierać czy co Oni tam chcą robić. Toleruję to, ale nigdy nie uznam tego za normalne i tyle. Ja w ich życie się nie wpieprzam to niech Oni nie wpieprzają się z tym swoim LGBT wszędzie. Po prostu mam dość #!$%@? tych wszystkich ideologii
@Spytaj_twojego_odrzuta a to teraz samochodziki przywożą piłkę na mecz xD Najpierw myślałem że takie auto będzie do wygrania czy coś i myślę #!$%@? bo ktoś sobie może nie życzyć takich kolorów bo jednak głupio wyjechać tym na miasto,a później przeczytałem komentarze
@boss69: Promują to półgłówki piłkarskie które potem obrażają inne nacje - patrz Griezmann.

Przyjmijcie wreszcie do głów lewa strono, że żadna ilosć promowania(a raczej propagandy) nie zmieni ludzkiego naturalnego postrzegania obcych w nieufny sposób. A nawet jak zmieni to na chwile, potem z multikulturalnego społeczeństwa wyjdą problemy i narracja i rzeczywistość odbije w drugą strone z większym impetem.
@Xodet: tak, tak, rób fikołki. Choćby w tej dyskusji koleś twierdzi, że homofobem nie jest, a w tym samym poście pisze o pedalstwie. Ale przecież nie mówmy o tym, bo prawackim płatkom śniegu przykro i zawadza.

Tęczowe auto nic nie rozwiązuje. Ale wyciąga kwestię istnienia problemu bardziej na świecznik więc można je uznać za pozytywny wpływ.

Serio, dupy wam o te autko pękają tak, jakby każdemu z was jeździło po salonie
@Jcdx: nie chodzę i nie wyzywam ich, a to co sobie o nich myślę i jak to sobie nazywam to moja sprawa, nigdy żadnego pedała nie wyzwałem w realnym życiu i nie wyzwę, chyba że mnie do tego sprowokuje swoim zachowaniem wobec mnie. Ja to toleruję, ale nie akceptuję i mam do tego prawo. Nie chcę oglądać żadnych tęcz i innych symboli w sporcie. Pozdro
@Jcdx: nie "fikołkuj" mi tu tym słowem wytrychem tylko zabieraj się do argumentacji.

Z karłów i rudych też się ludzie śmieją, a jakoś nikt nie mówi o problemie. Chociaż moze małe autko i karzeł... ale chyba nadinterpretuję.

Jak juz wszyscy wspomnieli - to nie tak że to konkretne auto przeszkadza. Sport powinien byc czysty i wolny od wszelkich nacisków, czy to z pobudek złych czy dobrych. Walka z rasizmem zaczęła i