Wpis z mikrobloga

Dumni z siebie jesteście covidianie?
W pociągu dzieciak taki mały, nie wiem ile lat, ale tak na oko to 8, pyta matki czy w pociągu nie ma koronawirusa, bo on się boi.
Przez was dzieci żyją w strachu, gratuluję sukcesów życiowych.
#koronawirus #covid19
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choochoomotherfucker: a czy ja napisałem, że w ogóle o tym nie wspominano? Chodziło mi o główną narrację, a na początku histerii była to śmierć. Już nie pamiętasz tych strasznych filmów z Chin z ludźmi padającymi na ulicach, na które większość z nas się nabrała?

Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej i w którym miejscu Cię obraziłam?


@choochoomotherfucker: bo reprezentujesz pewien dość często spotykany tu typ ludzi. I
  • Odpowiedz
@goparys:

Jeśli według was long covid to nie jest problem

Nie, long COVID to nie jest problem. Z wielu powodów, ale wystarczy najważniejszy: long COVID nie istnieje. To taki hoax/nieumiejętność interpretowania danych. Świadoma, koniunkturalna albo przypadkowa. Przyjął się tylko dlatego, że brzmi chwytliwe i wpisuje się zgrabnie w słuszną narrację.

Żeby nie było że to "wiele powodów" to
Dutch - @goparys: 
Jeśli według was long covid to nie jest problem
Nie, long COVID t...

źródło: comment_1625855968kBJEzgosF3U6LGKyRWHJy6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hissis: covidianie w dupie mają dzieci. Wg. nich należy szczepić setki tysięcy dzieciaków, odbierać im możliwość edukacji i normalnego rozwoju, by ratować życie jednego starca po 70 z chorobami płuc i serca od 40letniego nałogu nikotynowego.
  • Odpowiedz
@Krupier: Napisałeś "och, teraz już powikłania? No tak, bo okazało się, że śmiertelność jest śmieszna więc trzeba straszyć czym innym", tak, jakby dopiero od niedawna się o tym mówiło. Więc Ci udowodniłam, że nie, nie "teraz już".

I jeśli nie widzisz inwektyw w swoich komentarzu to ja nie mam więcej pytań.


Nie ma sprawy, miło się gadało.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no dobra powklejalas te swoje linki wiejace groza i straszace bog wie czym ale wezmy 1 lepszy z brzegu. "Powiklania dla sportowcow moga byc grozne". No to dla ktorego sportowca w miare znanego byly grozne , prosze o jakis przyklad. Bo nawet w nedznej Polskiej Ekstraklasie Pilkarskiej przechorowalo Covida ponad polowa graczy i o dziwo dalej kopia sie po czolach.
Po Grypie czy ukaszeniu kleszcza tez mozna umrzec jak
  • Odpowiedz
@borjaki: Polecam przeczytać ze zrozumieniem moje komentarze - miały na celu jedynie pokazanie mirkowi, że myli się z tym, że temat powikłań pojawił się dopiero teraz. Bo, uwaga, "psychoza" albo "w-------e" nie są jedynymi opcjami, niczym nie straszę, temat dotyczył czegoś innego.
  • Odpowiedz