Wpis z mikrobloga

Dumni z siebie jesteście covidianie?
W pociągu dzieciak taki mały, nie wiem ile lat, ale tak na oko to 8, pyta matki czy w pociągu nie ma koronawirusa, bo on się boi.
Przez was dzieci żyją w strachu, gratuluję sukcesów życiowych.
#koronawirus #covid19
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hissis:
Pokolenie "dzieci COVID" to będzie pokolenie dorosłych nieszczęśników bojących się własnego cienia, przy których bywalcy tagu #przegryw to alfa dynamiczniaki. Ale najważniejsze że nie umarły na wirusa o śmiertelności 0% w ich grupie i nie dostały brain fog.
  • Odpowiedz
@Dutch: ta, ale niektórzy jeszcze będą mieli wkręcone, że mają na sumieniu babcię/dziadka, to już całkiem wspaniałe dorastanie.
  • Odpowiedz
@Hissis: @Dutch: XD już nie mogę z was barany. Tyle miesięcy minęło a wy dalej nie rozumiecie co jest niebezpiecznego w covidzie. Powikłania po chorobie plus ewentualne (bardzo łatwe do osiągnięcia w Polsce) przeciążenie szpitali.
  • Odpowiedz
XD już nie mogę z was barany. Tyle miesięcy minęło a wy dalej nie rozumiecie co jest niebezpiecznego w covidzie. Powikłania po chorobie plus ewentualne (bardzo łatwe do osiągnięcia w Polsce) przeciążenie szpitali.


@goparys: och, teraz już powikłania? No tak, bo okazało się, że śmiertelność jest śmieszna więc trzeba straszyć czym innym.

No co to za powikłania? Jak często występują? Jak długo będą się utrzymywać? Po innych chorobach powikłań nie
  • Odpowiedz
@Dutch: Jak słyszę słowo covidiota to już wiem, że mam do czynienia z wielce oświeconym człowiekiem od filmów z żółtymi napisami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier @sylben : Są przeróżne i niekoniecznie zależne od przebiegu choroby. Zwłóknienie płuc, zaburzenia rytmu serca, uszkodzenie mózgu (zaburzenia pamięci, koncentracji, nastroju, bezsenność a nawet zdarzają się psychozy). Jeśli chodzi o częstość występowania to kliknij sobie w link poniżej i zakładkę „incidence”. Tam masz wyniki różnych badań w zależności od przyjętego kryterium. Nie wiadomo jeszcze nic o długoterminowych skutkach przechorowania tego gówna z chińskiego laboratorium. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Long_COVID
  • Odpowiedz
nie wiem kiedy, ale tag koronawirus został opanowany przez szurów. Ilość folii w--------a poza skale. Radzę się ewakuować.


@CosyGrave: też już mam dość tego ciągłego wrzucania "zaszczepiłem się, teraz mam 5G hehe", "niedługo wrócimy do normalności tylko się wszyscy zaszczepmy" czy "ta mutacja jest poważna, lepiej zróbmy lockdown".
  • Odpowiedz
@goparys: poważne występują rzadko. brain fog i podobne to nie powód, żeby się zamykać i psuć psychikę dzieciakom. long covid wywołuje depresję? nie ciągłe lockdowny, straszenie przez media śmiertelnymi mutacjami i nowymi ograniczeniami.
młodzi ludzie na to nie umierają i nie muszą się bać, więc mają się bać powikłań w stylu pogorszenia węchu
  • Odpowiedz