Wpis z mikrobloga

Zgadza się, nie mam w zwyczaju marnować kasy na internetowych żebraków - i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to dobra droga, bo np. wy przy obecnymi tempie wyłażenia na jaw kolejnych długów jednej gównoartystki, zaraz całą kasę od darczyńców przeżrecie na jej spłacanie... Przepraszam, "filantropię" xD


@dicamillo89: sądzisz, że jakiś dług jeszcze wyjdzie, ja nie? Póki co jest 60 zł + 80 zł.
Na wspieram.to Franko 2 daliśmy 1510
@dom44n: współczuję konieczności interakcji z tym czymś. @xandra - jest tyle ciekawych zajęć, którymi możesz się zająć - sprzątanie, wyprowadzanie psów, noszenie wody starszym ludziom, w ostateczności robienie gały w lodziarni (sezon jest, dużo chętnych turystów). Typowa Polka dla której pożyczone 60PLN to "ratowanie bo nie ma co do gara włożyć", a jak trzeba je oddać to "twoje "pieniadze", warte tyle co dobra pizza". Tfu na ciebie nieudaczniku bez honoru.
Moim zdaniem tytuł przelewu powinien brzmieć. Darowizna od dom44n - zwrot kwoty zaliczki niezrealizowanego zlecenia przez xandra.


@powsinogaszszlaja:
chcieliśmy puścić @dom44n przelew na jego konto, z pieniędzmi mógłby zrobić co chciał, jednak wolał, żeby zrobić przelew bez jego udziału - uszanowaliśmy tę decyzję. Nie zostaliśmy poinformowani o tytule przelewu, więc daliśmy taki, jaki widać na zrzucie ekranu.
@powsinogaszszlaja: Teraz to już musztarda po obiedzie. OP wyraził wolę wpłaty kwoty, nic nie wspominając o tytule.

@duncanidaho2: Zgodnie z wolą OPa, kwota powiększona o odsetki została przekazana na konto schroniska, co zamyka tematy finansowe jak i jakiekolwiek zobowiązania @xandra wobec @dom44n

@dom44n: Przykro mi, mogłeś wyraźnie zaznaczyć, z jakim tytułem ma być wpłata.Twój nick znajduje się w tytule przelewu

kwota niezrealizowanego zlecenia dla dom44n wykopPL