Wpis z mikrobloga

@dom44n: przecież to jest oczywiste, że nie chce oddać nie wierzę że ktoś nie ma 60 pln żeby przelać XD więcej pieniędzy to ja trzymałem w razie co jakby coś się stało i trzeba było kolke kupić jak miałem 10 lat, a wy mi chcecie powiedzieć że dorosły człowiek nie ma 60 zł, bo czeka na przelew od klienta XDDDDD
  • Odpowiedz
@xrm-music: nie do końca wiem z kim rozmawiam i dlaczego nie z samą @xandra, ale jeżeli występujesz w jej nic nie wartym imieniu, przelej te 60 pln + odsetki według własnego uznania na schronisko dla zwierząt we Wrocławiu. Nie zapomnij wkleić tu potwierdzenia. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
nie do końca wiem z kim rozmawiam i dlaczego nie z samą @xandra, ale jeżeli występujesz w jej nic nie wartym imieniu, przelej te 60 pln + odsetki według własnego uznania na schronisko dla zwierząt we Wrocławiu. Nie zapomnij wkleić tu potwierdzenia. Pozdrawiam!


@dom44n: bo ją bloknąłeś.
  • Odpowiedz
przelej te 60 pln + odsetki według własnego uznania na schronisko dla zwierząt we Wrocławiu. Nie zapomnij wkleić tu potwierdzenia. Pozdrawiam!


@dom44n:
sam przelejesz wedle swojego uznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dom44n: na profilu xandry jest informacja o zespole xrm którego jest częścią, chyba obsrali zbroje, że laska robi im zły pr w internecie i zaczynają spłacać jej długi kontaktując się przez oficjalne konto XDDDD
  • Odpowiedz