Wpis z mikrobloga

#mistererathia 31/92

Wczorajszy pojedynek zakończył się zwycięstwem czarnoksiężnika Alamara (805 głosów), który zdobył 431 głosów więcej od druida Coroniusa (374 głosy). Gratulujemy!

Dziś zmierzą się ze sobą czarnoksiężnik z Lochu oraz sam małżonek królowej Erathii:

- Deemer - W żyłach tego minotaurzego czarnoksiężnika płynie czysta mana. Sprawia to, że wszelkie emanacje żywiołów znajdujące się w jego pobliżu zyskują znacząco na mocy. Rzucony magiczny pocisk zamienia się w kulę ognia, a deszcz meteorów ma moc armagedonu. Uczyniło to z niego niezwykle potężnego maga, jednak każde błogosławieństwo jest także klątwą: Deemer nie jest bowiem w stanie nie przypalić jajecznicy.
- Roland - Po tym, jak jego zdradziecki brat został zamieniony w posąg, król Gryphonheart ofiarował mu rękę swojej córki. Na myśl o królewskiej władzy, kark Rolanda skropił zimny pot ekscytacji. Nie nacieszył się jednak zbyt długo - to Katarzyna objęła władzę w Erathii, a on został jej generałem. Być może to i lepiej - jego brat bliźniak, Archibald, nie okazał się zbyt dobrym władcą. Wielu sądzi, że oddawanie władzy w ręce drugiego bliźniaka nie byłoby dobrym pomysłem.

Wszystkie pary losowane są przez mój skrypt w Pythonie dostępny pod tym linkiem.

O co chodzi?

Lulu_Quest - #mistererathia 31/92

Wczorajszy pojedynek zakończył się zwycięstwem c...

źródło: comment_1625766366x9Ql8lPf29T236yusJnC5z.jpg

Pobierz

Który dżentelmen jest twoim zdaniem przystojniejszy?

  • Deemer 46.7% (667)
  • Roland 53.3% (761)

Oddanych głosów: 1428

  • 30