Wpis z mikrobloga

jak czytam takie rzeczy to uświadamiam sobie że żyje w bańce, zakładając, że ludzie dzisiaj są inteligentni i cywilizowani. Niestety masy ludzi od małpy odróżnia tylko to, że mają świadomość, przerasta ich często używanie co trudniejszych narzędzi albo, jak widać, złożenie zdania, nawet nie tyle co poprawnego, ale choćby zrozumiałego dla drugiej osoby.

Uważamy się za oświeconych jako społeczeństwo w dzisiejszych czasach, ale jedyne co udało nam się jako społeczeństwo osiągnąć przez
  • Odpowiedz
@Hard_Ancient_Life: Wyluzuj chłopie, bo nie osiągniesz tego co sobie życzysz a prędzej ci żyłką pęknie. Widać, że nie odebrałeś należytego przygotowania do życia w patologii ;). Ewentualnie wygłusz sobie chałupę albo jak za drogo to kup solidne ochronniki słuchu. A między posesjami trzeba było od razu zbudować solidny mur, tu akurat kobieta ma rację, a nie jakiś tandetny płotek co pies pogryzie.

nic nie rozumiem z jej bełkotu.


@karmelkowa
  • Odpowiedz
@Gigamesh: Wnioskując po tym, że faceta nie stać na porządny płot/mur i ma kredyt na ten dom to dlatego, że bliźniak był kilkadziesiąt a może nawet 100 tys. pln tańszy.

Oczywiście nie miałem na celu umniejszać, bo mnie osobiście stać na kilkadziesiąt arów gruntu rolno-leśnego w Podkarpackim.

sąsiad alkoholik z konkubiną schizofreniczką, niezłe combo

@zdjecie_z_wenszem: Akurat to jest dość popularne kombo. Kto normalny chciałby żyć a alkoholikiem? A tak w miarę funkcjonujący alkoholik zaopiekuje się trochę finansowo schizofreniczką a ona trochę zaopiekuje się nim w codziennych czynnościach, z
  • Odpowiedz
@r4do5: stać stać, przy odrobinie samozaparcia jestem gotowy nawet odkupić ich dom za gotówkę. Zacząłem od zwykłego wypełnienia płotu dokładnie tym:
https://www.styloweogrodzenia.pl/userdata/public/gfx/cb1c934e009cc496541b1b1292fb1e60.jpg

w celu zapewnienia obu stronom większej prywatności zamiast rozciągać jakieś płachty jak to zrobili inni. No i jednocześnie nie chciałem im zacieniać działki bo czemu bym miał być takim fiutem, no ale jeżeli teraz pełne drewniane panele 220 cm nie spełnią roli to rzeczywiście powstanie mur ( ͡
  • Odpowiedz