Wpis z mikrobloga

@Hard_Ancient_Life: To dlaczego kupiłeś bliźniaka zamiast dom wolnostojący, szczególnie skoro wiedziałeś, że drobne niedogodności wynikające z życia wśród patologii tak ci przeszkadzają? Najlepiej na dużej działce i oddalony o przynajmniej kilkanaście metrów od najbliższych sąsiadów? Dlaczego nie zamontowałeś w domu dobrej izolacji akustycznej skoro wiesz, że np. głośne rozmowy przez telefon wytrącają cię z równowagi?
  • Odpowiedz
@r4do5: Odpowiadam:

- dom wolnostojący w tej lokalizacji to cena była razy 1.5 najmniej i do remontu zazwyczaj. Ceny są kosmiczne, raczej nikogo nie muszę uświadamiać, że tak jest. Wywalić cały swój kapitał byle tylko mieć jak najlepszy dom to według mnie raczej słaby pomysł.

- nie przeszkadzają mi sąsiedzi w domu, z drugiej strony, gdzie mam okno w okno, z sąsiadem zdjęliśmy płot w ogóle i weekendami wspólnie grillujemy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hard_Ancient_Life: stary, to jest takie creepy że zgłosiłbym to natychmiast w obawie o bezpieczeństwo. Nie wiesz co jej strzeli do głowy podczas ataku choroby, bo okazem zdrowia to ona nie jest. Współczuję psychopatki na osiedlu.
  • Odpowiedz
@Hard_Ancient_Life: To trzymaj psa na smyczy a nie zakładasz mu taka obroże, to na prawdę nie jest w porządku. Piszesz ze jest ułożony, jeśli tak to nauka przywołania powinna być na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hard_Ancient_Life Nawet jak się nie nadaje to warto zgłaszać. Zostanie ślad w systemie, że były zgłoszenia. Widać, że kobieta jest niezrównoważona.
Lepiej nie będzie. Zacznij już teraz zgłaszać. Bo jak np. za rok cie pomówi, że nie wiem coś jej zniszczyłeś to jej wiarygodność będzie już mniejsza.
  • Odpowiedz
@kseroboy: po co prowokować? Ona najprawdopodobniej jest chora psychicznie, przed chwilą mieliśmy spotkanie osiedlowe, zrobiła takie show, że zatkało wszystkich. Zobaczę później jak wyszło na monitoringu i ewentualnie wrzucę z cenzurą jak poprzednio, a teraz jadę na komendę.
  • Odpowiedz