Wpis z mikrobloga

@Hard_Ancient_Life: Ja bym na Twoim miejscu załatwił sobie jakąś kamerkę skierowaną tylko na własne podwórko plus na podjazd przed domem. Nigdy nie wiadomo co im może odbić po alkoholu, a tak wezwiesz bagiety, pokażesz kopie monitoringu domowego i tyle.
  • Odpowiedz
@Szewska_Pasja: na razie zachęcam sąsiadów do zrobienia tego samego jak pies się znowu będzie wydzierał. Przeszkadza sporej liczbie osób a mało kto ma odwagę zgłosić.

@OnionBishop: nie sądzę, to jest typ oświecony, numerologia, budda, chodzenie boso, energia, kwiaty, tantra czakra no i winko wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie dla odmiany różowe kozaki, futro z kunolisa itd. Nie ogarniesz

@vomalio: moja mama też nauczycielka, kiedy jej na początku powiedziałem, że za ścianą koleżanka po fachu to
  • Odpowiedz
mój pies ma na spacerze założoną obrożę elektroniczną, używana głównie jako brzęczyk do przywołania i awaryjnie jak pies traci nad sobą kontrolę.


@Hard_Ancient_Life: omajgasz, jednak się dobraliście z tą babą
nakładałeś tą obrożę na szyję i klikałeś żeby sprawdzić jak to miło? jak ktoś nie umie mieć ułożonego psa bez obroży to jest beznadziejnym materiałem na właściciela psa
  • Odpowiedz
kupiłem dom bliźniak na nowym osiedlu, cisza spokój sielanka aż do czasu


@Hard_Ancient_Life: O nie, najgorzej. Zawsze jak myślę o kupieniu mieszkania/domu, to boję się, ze będzie mi się super mieszkało przez wiele lat, a potem wprowadzi się ktoś, kto życie tam mi skutecznie obrzydzi...

gdyby nie non stop krzyczenie do telefonu, przez który gada autentycznie od samego rana do wieczora


@Hard_Ancient_Life: Nie wiem jak to jest, że
  • Odpowiedz
@Missudi: Już się nie zesraj, próbowałem sam takiej obroży i nie czułem jakiegoś specjalnego dyskomfortu. Jak pies ma bardzo silne instynkty to się zdarza, że nie posłucha się nawet jak jest ułożony
  • Odpowiedz