Wpis z mikrobloga

@Hard_Ancient_Life: niestety masz przesrane i niedlugo sie dowie i trafi Ciebie i Marka z tvnu laserem z 3 oka.
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan
@vomalio: @kseroboy:

Tłumaczenie na polski:

Czuję, że to ty wezwałeś policję w sprawie mojego szczekającego psa. Postawiłam karty tarota, z których wyszło, że spotka cię coś niedobrego.

Ja też potrafię wezwać policję. Zaraz to zrobię. Tak się nie robi, że wzywa się policję do byle szczekającego psa. Jeśli to jednak nie ty wzywałeś policję to i tak ktoś inny będzie miał nauczkę, że tak się nie robi.

Proszę sobie wyobrazić
@vomalio: Ja to rozumiem tak, że ona pisze, że jak mu przeszkadza pies czy ogólne zakłócanie przez nią spokoju to niech sobie op postawi wysoki mur. A ogólnie chodzi jej o to, że op wezwał policję zamiast próbować się dogadać i to ujma dla niej na honorze, wstyd (a może nawet i mandat dostała), więc się odgraża, że powie Markowi, powie innym ludziom, próbuje go szantażować itp. Nie warto próbować tego
@badziebadla: szacun za przetłumaczenie tego bełkotu

@Fletch: kupiłem dom bliźniak na nowym osiedlu, cisza spokój sielanka aż do czasu, kiedy sąsiad po rozwodzie (Marek) wprowadził się na początku kwietnia, okazał się alkoholikiem, ciągłe pijackie burdy a kasę ma jak w końcu raz na jakiś czas wpuszczą go na statek. Ma też konkubinę, nazwijmy ją Joanną, która ma totalnie nierówno pod sufitem i z jej ostatnich sukcesów to zostanie w ciągu