Wpis z mikrobloga

@Heady1991: nie myślą tak tylko wykonują zadania które mają do wykonania. Sam jestem ochroniarzem(całe szczęście jeszcze chwilka) więc jeśli przy zatrudnieniu pracodawca mówi mi jakie mam obowiązki to wypadałoby się poprostu wykonywać. To chyba nie jest dziwne. Działa to przecież w każdej pracy.
Wiadomo, że można być bardziej lub mniej służbistą lub w ogólnie nim nie być. Ja preferuję 3 wariant.
  • Odpowiedz
@Reniferus no jest bezsensowne i po prostu głupie, obok w firmie jest bramą i ochroniarz, jest takim bucem, że szkoda gadać, do kierowców odzywa się w taki sposób, że aż dziwne, że jeszcze nikt mu nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@Reniferus takich #!$%@?ć prądem, dobrze, że nigdy nie musiałem robić na ochronie, bo jakbym miał takiego współpracownika, to bym mu chyba krzywdę zrobił, w ogóle mam wrażenie, że ci starsi, to jakieś stare komuchy itd
  • Odpowiedz
@Baero: ale ja nie szanuje ludzi którzy nie szanują takich ludzi jak ochroniarze, kasjerzy, itp. Nie raz spotkałem się jak tacy ludzie są traktowani z góry przez jakiś pseudo biznesmenów i innych śmieci.
  • Odpowiedz
@Baero te cięcie to myślą, że "ochraniają" jakaś jednostkę wojskową z bronią atomową ¯\(ツ)/¯


@Heady1991: przecież to nie cieć Janusz wymyśla o co pytać, tylko jakiś pomysłowy Ziutek z firmy. Dostał checklistę co ma wpisywać i jak coś pominie to będzie mieć problem. A że lista głupia i wejście jak do Area 51 z ufokami? Nie on to wymyslił.
  • Odpowiedz
te cięcie to myślą, że "ochraniają" jakaś jednostkę wojskową z bronią atomową ¯\(ツ)/¯


@Heady1991: Mi ostatnio cieć od wodociągów groził policją i aresztem, bo na rowerze pomyliłem zakręty i wjechałem na teren MPWiK xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Heady1991 dokładnie o tym samym pomyślałem kiedy gość z bramy zaczął mi tłumaczyć zasady obowiązujące na gkn drivline w Oleśnicy XD procedury takie jakbym do jakiejś siedziby FBI wjezdzal
  • Odpowiedz
@Reniferus: znałem takiego jednego co tez "preferował nie być służbista" ;) Do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak dostał po dupie za błąd ktory wyniknal z niesprawdzenia, że teraz wszystko sprawdza 3 razy.
  • Odpowiedz