Wpis z mikrobloga

@Ranger: dokładnie to, strasznie mnie zdziwiło że op z 4chana ma jakieś przedszkolne marzenia że będzie superbohaterem albo przeniesie się do świata magii. Jak oderwanym od rzeczywistości trzeba być?

A co do hobby to jest to jedyna droga do spełnienia (czy może bardziej spełniania) ale jak ludzie za hobby biorą granie w gierki albo oglądanie telewizji no to pozdro
@Ranger: albo można dalej zanurzać się w świat wyobraźni. To też może być wyborem pewnej ścieżki życiowej, i po takiej chwilowej, smutnej konstatacji, można wrócić do malowniczego świata wyobrażeń, by spędzić tam resztę swojej egzystencji.
jak ludzie za hobby biorą granie w gierki albo oglądanie telewizji no to pozdro


@ViFio: Hedonizm jest wygodny.

to jakie hobby dają spełnienie?


Twórz. Cokolwiek. Byle miało, oprócz bycia hobby, cechy pasji (cierpienie).
@klarkia: oczywiscie, przede wszystkim sprawiaja mi niemala frajde i daja satysfakcje z przejscia kolejnych segmentów, posrednio ucza determinacji, nie raz taktycznego podejscia do tematu, pozwalaja zawiazac relacje i znajomości z innymi graczami w realu. W czym jest to gorsze od sklejania modeli, malowania figurek albo zbierania znaczkow? Ja sie mogę pochwalic kolekcja gier, trofeow i achivementow osobom, ktore to interesuje. Jak najbardziej wpisuje sie to w definicje hobby.