Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko, mam pytanie.

Jak pokochać swoje ciało?

Jestem mężczyzną, mam 176cm wzrostu, wąski szkielet. Wiek, 30 lat.
Od zawsze mam problem z akceptacją swojego ciała. W szkole dokuczali, bo chudy, w domu ojciec się naśmiewał, że niski.
Moje kompleksy przez lata rosły, a ja nie potrafiłem nic z tym zrobić, bo jak?
Przypakować?
Niby pomaga, ale i tak zawsze czuję się mały, w dodatku każdy wie jak idzie masa takiej osobie, prawie w ogóle do włożonego wysiłku.

W dodatku teraz społeczeństwo jest wysokie i chodząc na spacery smutno mi się robi jak widzę tylu wyższych od siebie ludzi.
Jest mi smutno z tym, chociaż powinienem się cieszyć, że "przynajmniej jestem sprawny fizycznie", ale to nie pomaga. Zresztą budowanie swojego obrazu na cudzym nieszczęściu to słabe podejście, moim zdaniem.

#mikrokoksy #mirkokoksy #sport #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e4a048c52352000b0bf97c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakiSeLogin mam podobny wzrost i sam waże 55kg. Przybranie dla mnie chociaż 1 kg to spory wysiłek. Ćwiczę na siłowni i jestem zadowolony ze swojego ciała, ale chciałbym ważyć z 65 kg i dobić te 10kg mięśni. Masz jakieś rady dla takich osób które łatwo chudną?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KapiBara1337: jasne, mutant mass na allegro, kreatyna. śniadanie, obiad najlepiej z jakimś mięsem, kolacja, w ciągu dnia popijasz odżywka.

Siłownia 3 -4 raz tygodniu, ale bez obijania się, każde ćwiczenie robisz w miarę możliwości największym ciężarem 3-4 sety aż zaczyna boleć albo nie masz siły, co tydzień starasz sobie trochę dołożyć więcej.

To tak ogólnie ;) nauczyłem się jednego, ekto mają ciazko, ale jak robisz to konsekwentnie bez omijania posiłków
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: p-----l rady Mirkow o jakiejś kreatynie, budowanie masy, ćwiczeniu na siłowni itp

Czemu?

Dokładnie dwa powody
1. Utrwalisz się w bardzo aktualnym a jakże c------m wzorcu szczęścia które wszędzie na około widać - musisz mieć idealne ciało z siłowni i jeść ładne kolorowe posiłki i będziesz szcześliwy - a co więcej poznasz jeszcze tak samo piękne i szczęśliwe kobiety gotowe tylko wskoczyć na
  • Odpowiedz
@DlugoMyslalemNadNickiem: Bzdury pleciesz.
1. To że plery nie bolą i nie ma garba to już zysk. Do tego jest lekki i będzie się mu łatwiej podciągać

100% to będziesz mieć co chwila zjazdy motywacji

Po co mu te zjazdy? Olać i nie robić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie masz prawdziwych problemów, uwierz mi. Ja też nie jestem alvaro soler i to wiem, ale mnie to zupełnie nie obchodzi. Są ważniejsze sprawy na świecie jak to ile masz wzrostu, na który nie masz w ogóle wpływu. Nie zawracaj sobie głowy rzeczami których nie możesz zmienić. Skup się na tym co możesz zmienić, i radziłbym od nabrania odwagi zapostowania na mirko z Twojego konta, to będzie pierwszy krok
  • Odpowiedz
OP: @shaelix92: wiem, że z takich strzępów informacji jakie podałem o sobie nie jesteś w stanie dużo o mnie wiedzieć, ale uwierz mi, że mam duże problemy ze sobą, dlatego też chodzę do psychiatry od wielu lat.
Miałem tutaj konto, ale usunąłem, bo chcę ruszyć ze swoim życiem:-)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a, chyba że tak, to można uznać za pierwszy krok, gratulacje! Już jesteś lepszy od przysłowiowych p0lek które 'leżom i pachn0m' i uważają że im się należy taki ktoś jak ja, z kupą siana i dobrą mordą. G---o im się należy miras, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @shaelix92: ale proszę, bez szkalowania;-) Za dużo tutaj toksyczności jest, nie jest to motywujące, a szczególnie na tagu przegryw.
Dziękuję za "powodzenia", nie znam Twojej działalności tutaj, nick kojarzę, ale działalności nie, ale Tobie też życzę jak najlepiej, Mireczku:-)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miras, specjalista to dobry krok :) pomoże w budowaniu pewności siebie i tak dalej, krok po kroku i się uda :)
Sama chęć zmiany sytuacji już dużo robi
Ja że swojej, różowej strony mówię, że nie masz się czym przejmować, bo nie tylko napakowane ciało wysokiego faceta się podoba kobietom (z czym się wielu nie zgodzi) ale to sam musisz się do tego przekonać, z pewnością nie masz sie
  • Odpowiedz