Wpis z mikrobloga

Już za chwilkę będę się klasyfikowała jako pełnoprawna kobieta (No wiecie- kobieta kończy się na 60kg XD)

Jestem z siebie dumna, zajęło mi to półtora roku, może kiedyś wrzucę zdjęcie przed i po, ewentualnie w komentarzu jak będzie trochę plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chudnijzwykopem ##!$%@? #chwalesie #dieta
Pobierz Szpeju - Już za chwilkę będę się klasyfikowała jako pełnoprawna kobieta (No wiecie- k...
źródło: comment_1625550318kYGLuVqiEuEhxkq3sjKtXZ.jpg
  • 365
@Szpeju gratulacje!
A ciekaw jestem Twojej motywacji, co wpłynęło na decyzję o starcie.
Sam postanowiłem zrzucić nadwagę, od startu powoli zredukowałem 10 kg. Próbuje też delikatnie zachęcić do tego moją różową, której też by się przydało. Nienachalnie starałem się aby się do mnie przyłączyła, ale brak reakcji..
@mavik: Koleżanka kupiła sobie dietę z herbalife czy coś takiego i chciałam jej udowodnić, ze bez ich „magicznych shakeów” da się osiągnąć ten sam efekt
@Szpeju: komentuje tutaj cokolwiek raz na "ruski rok" ale Twoja przemiana i to z jakim luzem i klasa odnosisz sie do wszystkich komentarzy powoduje ze naprawde chcialbym Ci pogratulowac przemiany i dystansu - no i wspomnianej klasy.
Rewelacyjna robota dziewczyno! Jestes swietna motywacja i wydajesz sie rownie swietna babka :)