Wpis z mikrobloga

Człowiekowi się kondycja poprawiła.

Kiedyś MMPI* zajmował 3/4 dnia z przerwami, a dziś r--------m ten test w półtorej godziny ciurkiem.

A jaka jest Twoja supermoc?

*minnesocki test osobowości, sprawdzają np. czy nie jesteś psychopatą albo hipochondrykiem, prawie 600 pytań prawda/fałsz - zmora pacjentów szpitali psychiatrycznych

Jak ktoś tęskni za moimi wpisami to zapraszam na priv - przeniosłam się gdzieś indziej ()

#psychonudles #psychiatryk #mmpi #zaburzeniaosobowosci #depresja #psychiatria
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@send_nudles: Pewnie jakieś guano pseudonaukowe dla Julek i tyle. Nawe nie rozumiem o czym piszesz, bo bawisz się w jakieś skróty przypisy (ale nie wiadomo do czego ten przypis), itd. Jak ktoś jeszcze tego nie wie to od ciebie się nie dowie.
  • Odpowiedz
@Nemayu no kompletnie nie wiadomo, do czego ten przypis ( ͡º ͜͜ʖ͡º)
@send_nudles: trzeba napisać do pracowni testów psychologicznych, że to test tylko dla Julek, bo specjalista na wypoku tak powiedział. Od teraz będzie się nazywał MMPIDJ
  • Odpowiedz
  • 0
@d3lf1n dżizus, nie jestem przede wszystkim osobą, od której możecie poznać FAKTY medyczne i psychologiczne, a jedynie opinię. Zainteresował Cię temat? Wygoogluj test MMPI-2. Wiele osób siedzących na tych tagach miało robiony ten test. I nie jest to test dla Julek tylko narzędzie diagnostyczne
  • Odpowiedz
@send_nudles: no przecież ja się nie śmieje z Ciebie, tylko z tego typa, kobieto xddd
Miałam ten test kilka lat temu, ale to pewnie dlatego, że jestem Julką( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz