Wpis z mikrobloga

Kolejna znacząca granica przekroczona dzisiaj


@aei9077: Zaraz Ci ktoś napisze tak jak mi napisał "co z tego? przecież to nawet połowa nie jest" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aei9077: Już idzie wolno, a będzie szło coraz wolniej. Dużo więcej już się nie zaszczepi.

BTW. Znam 3 osoby, które posmarowały za strzał do zlewu, żeby tylko mieć potwierdzenie, żeby mieć spokój. Mi też proponowali, dając namiar gdzie, ale nie mam zamiaru mieć nawet udawanego szczepienia. Będę z tego dumny. Także tego, szacuj teraz sobie ile z tego to fake zaszczepienia :D.

  • Odpowiedz
BTW. Znam 3 osoby, które posmarowały za strzał do zlewu, żeby tylko mieć potwierdzenie, żeby mieć spokój. Mi też proponowali, dając namiar gdzie, ale nie mam zamiaru mieć nawet udawanego szczepienia. Będę z tego dumny. Także tego, szacuj teraz sobie ile z tego to fake zaszczepienia :D.


@DanteTooMayCry: Dorośli ludzie. I jeszcze są z tego dumni XD
  • Odpowiedz
u mnie to koszt 200 zł, więc nie jest to jakas wygórowana cena.


@retzev: To ten sam typ ludzi, co jak trafia do szpitala z rakiem płuc, to pali p-------y potajemnie na złość lekarzowi. A przepisanych tabletek nawet nie wykupuje, bo nie będzie mu konował mówił co ma łykać, a poza tym oni mają zmowę z koncernami, żeby go przedwcześnie uśmiercić XD
  • Odpowiedz
psy milczą, karawana zwalnia


@warunek: No tak, przecież wykres szczepień wykonanych tygodniowo musi być linią rosnącą w nieskończoność, inaczej się nie liczy XD Zresztą tak samo jak ze szczepionkami, jak chronią w 90% a nie w 100% to też się nie liczy, każdy szur wtedy traktuje 90% jak 0% XD

Zresztą nawet gdyby wykres wyglądał tak to i tak by się znalazł powód do narzekania. Szkoda ryja strzępić XD
aei9077 - > psy milczą, karawana zwalnia

@warunek: No tak, przecież wykres szczepi...

źródło: comment_1625496932g1qAelrn7U7rEE4zqh2Jnh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aei9077: o kim ty mówisz? Podałem tylko cene, ile kosztuje szczepienie na papierze w moim regionie. Nie placilem, bo nie ma sensu, to dobrowolna szczepionka.
  • Odpowiedz
o kim ty mówisz? Podałem tylko cene, ile kosztuje szczepienie na papierze w moim regionie. Nie placilem, bo nie ma sensu, to dobrowolna szczepionka.


@retzev: Nie mówię o tobie, tylko o tych co z tego korzystają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@aei9077: jak komuś grożą utratą pracy to pewnie woli odżałowac te dwie stówy żeby mieć spokój. Lekarzom takie lewe kwity też widocznie na rękę skoro wystawiają za symboliczną kwotę.
  • Odpowiedz
@aei9077:

To ten sam typ ludzi, co jak trafia do szpitala z rakiem płuc, to pali p-------y potajemnie na złość lekarzowi. A przepisanych tabletek nawet nie wykupuje, bo nie będzie mu konował mówił co ma łykać, a poza tym oni mają zmowę z koncernami, żeby go przedwcześnie uśmiercić XD


Osoby, które chcą unikać szczepień zazwyczaj żyją bardzo zdrowo. To są wasze urojenia, że przypisujecie nam fajki i inne rzeczy. Osobiście
  • Odpowiedz
czlowieku mam 31 lat, zdrowy tryb zycia, covid mialem bezobjawowo. Co ty myslisz ze polece przyjmowac specyfik bo ktos tak w tv powiedzial. Palnij sie w leb.


@wiem_wszystko: tym bardziej, że badania wykazały, że w naszej grupie wiekowej prawdopodobieństwo śmierci z powodu przyjęcia szczepionki jednej z firm jest wyższe niż prawdopodobieństwo śmierci z powodu koronawirusa. rotfl co za ubaw!! a oni chcą jeszcze młodszych (dzieci) szczepić. i nie mówimy jeszcze
  • Odpowiedz
@aei9077: ale z tym zwijaniem się NPS to @warunek ma rację. Spadek t/t już teraz jest na poziomie 20%. Poniższy wykres pokazuje jak drastyczne są spadki w ostatnich tygodniach nowych osób przystępujących do szczepień. Na ten moment NPS ratuje druga dawka, która stanowi obecnie 75% wszystkich szczepien
Na dzisiaj średnia dzienna liczba nowych przystępujących to ok 60k nowych dziennie, a w szczycie to było 204k nowych dziennie. Jak widzisz
mrbarry - @aei9077: ale z tym zwijaniem się NPS to @warunek ma rację. Spadek t/t już ...

źródło: comment_1625502707q7W2WkrezMf6VM9oweMRN5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz