Wpis z mikrobloga

#przegryw moja pierwsza gimnazjalina miłość miała na Imię Marta.Ona była taka słodka i urocza kurde zawsze uwielbiałem z nią gadać,wydawała mi się ze to jest miłość moich marzeń i może tak było bo w sumie do dzisiaj o niej myśle czasami,dzisiaj już jest dorosła i poprostu czuje ze nawet zwykła rozmowa po latach mogłaby mi pomóc,ale ona miała chłopaka trochę później spotykaliśmy i ja niczym cuckold taki trzymałem im towarzystwa,marzył mi się z nią taki seks,romantyczne wieczory i wgl a prawda była taka ze gdy ja myślałem o niej w ten sposób to ten typ ją dymał w każdą dziurę aż huczało () edit:ten typ był od niej starszy i był typowym czadem #zalesie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #samotnosc #depresja #feels #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?
Pobierz Y.....5 - #przegryw moja pierwsza gimnazjalina miłość miała na Imię Marta.Ona była ta...
źródło: comment_1625469358Z03sttfSadaArLJXXvRwZn.jpg
  • 21
@Yakuzak2115: zbytnio sobie idealizowałeś jej osobe, sam byłem w relacji z laską która była zajęta a ja do niej spermiłem, po kilku latach przypadkiem się spotkaliśmy i oboje byliśmy wolni. Ta idealna dziewczyna jak się okazało miała #!$%@? odpały typu robienie focha z byle gówna czy podbijanie do moich kolegów po alko i kłótnia ze mną, że to moja wina. Pogonilem ją w #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@jaranie_browna: o czymś tego typu pomyślałem, że chcesz sobie posiedzieć ze swoją dziewczyną sam na sam a ona ciągnie wszędzie jakiegoś przychlasta i masz już dzień #!$%@?. Ona na 100% często porusza Twój temat jak Ciebie nie ma, że anon fajny i zabanwy i na pewno o to się kłócą, bo go to #!$%@?. Ona na bank robi to by lubi jak dwóch samców ze sobą o jej względy rywalizuje, i