Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

przesadzona czyli nic takiego sie nie stalo, czyli norma xd na patologiczne zachowanie nigdy nie jest przesadzona reakcja


@Czupaczupz: skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to twój problem. A wg policji i opieki nic takiego się nie stało. Zresztą możesz sprawdzić, zgłoś ich. Nawet nikt się nie pofatyguje by to ogarnąć a jak już to co najwyżej skończy sie na rozmówce. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
Ale ze co, wychodziłeś z jakiegoś sklepu i dzieciak zapytał się ciebie czy są w nim lody ekipy?

Mimo że pytanie losowej osoby o asortyment jest bez sensu to co w tym było takiego niegrzecznego. To dzieciak może pomylił cię z obsługą albo po prostu jest dzieciakiem i nie wie jak działa świat jeszcze xD


@xloginlogin123: nie no, wyciągaj sobie wnioski i dopisuj sobie coś, czego nie było, tak, żeby udowodnic
  • Odpowiedz
temu niewdzięcznemu gówniarzowi #!$%@?ć w kask za obrazę majestatu 30 letniego wykopka


@eriicforrester: no pasowałoby ¯\_(ツ)_/¯ mnie w jego wieku w życiu by nie przyszlo zaczepiać obcych ludzi na ulicy, ale co ja tam wiem, ja się wychowywałem w PATOLOGICZNYM domu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rtpnX: cala twoja wypowiedz to istny cytat. Jakby dziecko zrobilo cos zlego, to nie jest okazja aby dziecko bic i wyzywac. Jak sie nie potrafi wychowac dziecka,to sie go nie robi, a nie wyzywa swoje frustracje i zwraca jak do smiecia. No ale chrum chrum dziedzka wina bo madka polka zdenerwowana, bo nie potrafi wychowac dzieciaka tylko drze morde.
Zadne zachowanie dziecka nie powinno byc karcone biciem i wyzywaniem.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: No to niezły płatek śniegu jesteś jak takie rzeczy cie oburzają. Pewnie głupi zakład ( Podejdę do dorosłego i zapytam się o coś z dupy hehe) Dzieciaki się popisują. A ocenianie na tym przykładzie młodzieży jako ogółu to szczyt boomerstwa. Tą logiką mógł bym jęczeć jakie to pokolenie 50+ #!$%@? jest bo żule do mnie podchodzą i #!$%@?ą swoją historie życia.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Zapomniałem dodać, że byłaby to uzasadniona reakcja za to, że zapytał cię o "loda ekipy" jakkolwiek to nie ma sensu. Mając 30 lat odkrywasz, że dzieciaki są głupkowate. Uwierz mi, że jak dzieciakowi poświęcisz czas i odpowiednio go wychowasz to nie ma prawa zachowywać się chamsko i obiektywnie źle. Głupie rzeczy dzieci robią bo są dziećmi.
  • Odpowiedz
@Aramura: już przestan, mi na przykład to zachowanie przypomina mojego ojca, a matka to anioł i też musiała przez to przechodzić. I co teraz?
raczej "polska pat0logia w pigułce" i nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora!
  • Odpowiedz