Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AgentGRU: Nie dyskutuj z nimi. Oni podnieceni od razu będą lecieć zgłosić to do opieki i na policję byle tylko afera się kręciła. Reakcja wykopków jak zwykle przesadzona. I co policja z tym zrobi? Odbierze dzieciaka do domu dziecka czy tam rodziny zastępczej? To byłby szczęśliwy finał dla wykopków. Szkoda że już mniej dla dzieciaka.
przesadzona? Rozumiem, ze wyzywanie i bicie dziecka, nie mowiac juz o ciaglym przeklinaniu to przesada? xd ja p******e ale patola u was musi byc na chacie, ze takie cos jest normalne


@Czupaczupz: u ciebie za to musiało być normalnie skoro odpowiadając mi musisz mnie obrażać. Nigdzie nie napisałem że to normalne. Tylko ze reakcja wykopków przesadzona
wow. Przez ten film zdałem sobie sprawę, że nastąpiła u mnie pewna aktualizacja obrazu patologii jaki miałem przez całe życie. Jeszcze kilka lat temu patologie wyobrażałem sobie jako rodzinę w mieszkaniu komunalnym, bezrobotni rodzice alkoholicy i banda dzieci które wychowują się same na ulicy gdzie jedyne co słyszą od starych to takie zdania zbudowane na innym intonowaniu "#!$%@?". (Btw. Baba ewidentnie wraca do małp, uga Buga kuwa kuwa) Ten obraz to tak
@AgentGRU:

Kiedyś jakiś typek młody (w wieku 8-9 lat) zaczepił na ulicy mnie (chłopa 30letniego) z tekstem: "są lody ekipy?" xD wiem ze przykład z dupy, ale młode pokolenie teraz jest naprawde rozwydrzone


Ale ze co, wychodziłeś z jakiegoś sklepu i dzieciak zapytał się ciebie czy są w nim lody ekipy?
Mimo że pytanie losowej osoby o asortyment jest bez sensu to co w tym było takiego niegrzecznego. To dzieciak może
przesadzona czyli nic takiego sie nie stalo, czyli norma xd na patologiczne zachowanie nigdy nie jest przesadzona reakcja


@Czupaczupz: skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to twój problem. A wg policji i opieki nic takiego się nie stało. Zresztą możesz sprawdzić, zgłoś ich. Nawet nikt się nie pofatyguje by to ogarnąć a jak już to co najwyżej skończy sie na rozmówce. Bez odbioru.
Ale ze co, wychodziłeś z jakiegoś sklepu i dzieciak zapytał się ciebie czy są w nim lody ekipy?

Mimo że pytanie losowej osoby o asortyment jest bez sensu to co w tym było takiego niegrzecznego. To dzieciak może pomylił cię z obsługą albo po prostu jest dzieciakiem i nie wie jak działa świat jeszcze xD


@xloginlogin123: nie no, wyciągaj sobie wnioski i dopisuj sobie coś, czego nie było, tak, żeby udowodnic
temu niewdzięcznemu gówniarzowi #!$%@?ć w kask za obrazę majestatu 30 letniego wykopka


@eriicforrester: no pasowałoby ¯\_(ツ)_/¯ mnie w jego wieku w życiu by nie przyszlo zaczepiać obcych ludzi na ulicy, ale co ja tam wiem, ja się wychowywałem w PATOLOGICZNYM domu xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rtpnX: cala twoja wypowiedz to istny cytat. Jakby dziecko zrobilo cos zlego, to nie jest okazja aby dziecko bic i wyzywac. Jak sie nie potrafi wychowac dziecka,to sie go nie robi, a nie wyzywa swoje frustracje i zwraca jak do smiecia. No ale chrum chrum dziedzka wina bo madka polka zdenerwowana, bo nie potrafi wychowac dzieciaka tylko drze morde.
Zadne zachowanie dziecka nie powinno byc karcone biciem i wyzywaniem.
@AgentGRU: No to niezły płatek śniegu jesteś jak takie rzeczy cie oburzają. Pewnie głupi zakład ( Podejdę do dorosłego i zapytam się o coś z dupy hehe) Dzieciaki się popisują. A ocenianie na tym przykładzie młodzieży jako ogółu to szczyt boomerstwa. Tą logiką mógł bym jęczeć jakie to pokolenie 50+ #!$%@? jest bo żule do mnie podchodzą i #!$%@?ą swoją historie życia.
no dobra a mamy jakiś kontekst? Może dzieciak drze po nocy #!$%@? i bierze telefon matki zeby sobie doładować internetowe punkty w fortnajcie czy innej grze? Po za tym widać że dzieciak nie jest jakimś niewiniątkiem.


@rtpnX: no i to sprawia, że matka może się zachowywać jak patusiara, która nie powinna mieć nawet chomika o dziecku nie mówiąc?

XDDDD współczuje twoim dzieciom, mieć takiego p0laka w domu XD