Wpis z mikrobloga

@MirkujeOd2009Roku: Mam nadzieję, że masz 5 lat i kurs na kartę rowerową dopiero przed tobą xD Najpierw naucz się o czym mówią konkretne znaki, dopiero później bierz udział w dyskusji.
Poza tym, to że ktoś łamię prawo jadąc po niedozwolonym miejscu, nie oznacza że inni też muszą
  • Odpowiedz
Znak ostrzegawczy przy przejściu dla pieszych, dwukolorowy chodnik i oznaczenie szlaku rowerowego są moim zdaniem w pełni wystarczającymi dowodami na to, że gdzieś tam wcześniej jest znak informacyjny o ścieżce rowerowej.


@MirkujeOd2009Roku: To teraz sobie poszukuj co wg polskiego prawa jest wymagane przy drodze dla rowerów xD
  • Odpowiedz
Tak samo jak patusów przyciąga PIS, tak życiowych frustratów i arogantów przyciąga szosa.


@don_martino: przecież napisał, że nie jechał szosówką. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Oprócz spalinowego zapalenia mózgu musisz także do okulisty.
  • Odpowiedz
@Bronek55: Nie chodzi mi o to, że kierowcy się denerwują. Co, którzy jeżdżą wolno to się nie denerwują. Chodzi mi o tych, którzy z----------ą. Po pierwsze większość z nich to p----y, które właśnie tak mijają rowerzystów.
  • Odpowiedz
Za co mam Cie przepraszac? Zasugerowalem ze moze byc tam droga rowerowa, a nie powiedzialem ze jest na 100%. Zreszta zauwazylem ze masz kanal na YT zobaczylem kilka filmikow i widze ze jestes z tych osob co prowokuja niebezpieczne sytuacje na drodze. W 3 miesiace nagrales wiecej przypadkow niebezpiecznego zachowania niz ja sie spotkalem przez 10 lat posiadania prawa jazdy i jezdzenia codziennie samochodem.


@Quimeen: Zależy kto gdzie jeździ.
  • Odpowiedz