Wpis z mikrobloga

@Szalom: chłopie walczysz z wyimaginowanym wrogiem. "Jesteście", "wy" "chcecie" i jeszcze ha tfu że niby "oni" gorsi niż ja bo ja jeżdżę 5k km miesięcznie xD Takimi ogólnikami i domysłami udowodniłeś że ja jestem niedzielnym i slabym kierowcą i zabijam ludzi na drogach, fajnie masz tam pod kopułą xD

A na sam koniec widzę ich w statystykach gdzie mamy najwięcej śmierci na drogach w UE


Wydało się, to ja wszystkich rozjechałem,
  • Odpowiedz
  • 2
Rowerem nie jeździ się po chodniku, to jest niezgodne z przepisami.


@reddin wiesz co? Cmentarz jest pełny osób, które jechały / szły zgodnie z przepisami.

Przestań być dzbanem i w------ć się o innych i s--------j w podskokach na ten chodnik!
  • Odpowiedz
@reddin: 6:40 w filmiku który wrzuciłeś, gościu wyprzedza suvem prawie przy skrajnej krawędzi lewej strony jezdni a ty odwracasz się i mu jeszcze dojeżdżasz na środek żeby utrudnić manewr i udowodnić że tego bezpiecznego metra nie znajdzie na drodze xD
ja p------e gościu powinni cię umieścić na obserwacji w jakimś ośrodku bo z frustracji zrobisz sobie krzywdę kiedyś
  • Odpowiedz
@jinn: a może jak ktoś chodnikiem idzie wolniej to ma iść poboczem ale wogóle nie może? Dlaczego kierowcy mają się denerwować że jedzie prawidłowo rowerzysta ?
  • Odpowiedz